Semena konopí King Kong od Buddha Seeds
semena-konopi-King-Kong-od-buddha-seeds-2semena-konopi-King-Kong-od-buddha-seeds-4semena-konopi-King-Kong-od-buddha-seeds-3

King Kong

Na konopné soutěži High Times Cannabis cup 2012 získali pěstitelé ze SeedBanky Big Buddha Seeds špičková výběrová semínka odrůdy Gorilla Glue, které později vypěstovali a dále křížili s odrůdami White Widow a Big Buddha Cheese.

Výsledkem je parádní odrůda konopí, kterou trefně pojmenovali King Kong….

King Kong je indica-dominantní rostlina s obřím výnosem, skvělou chutí a velice silným efektem. Tento přímý potomek legendární odrůdy Gorilla Glue roste velice energicky a také se opravdu velmi snadno pěstuje. Proto se také hodí i pro začínající pěstitele.

Její velké a husté palice jsou pokryté silnou vrstvou pryskyřice, díky níž je King Kong ideální pro výrobu konopných koncentrátů všeho druhu (BHO, Dry Sift, Water Hash, a dokonce i Kalafuna). Květy také často získávají výrazné fialové zabarvení, pokud jsou v době květu vystaveny nízkým teplotám.

Tento osmý zázrak světa má také naprosto parádní chuť a vyvolává velice silný psychedelický efekt, který je velmi zábavný a veselý.

nabídka Big BuddhaFeminizované5 kusů 999 
nabídka Big BuddhaFeminizované10 kusů 1539 

Popis

Genetika: Gorilla Glue x White Widow x Big Buddha Cheese  Reversed

Doba květu: uvnitř 8 – 11 týdnů / venku konec října

Výnos na jednu rostlinu: uvnitř 200+ gramů / venku 1000+ gramů

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí