King´s Juice

King´s Juice

King’s Juice je elitní odrůda konopí s parádním terpenovým profilem, která vznikla křížením výjimečně voňavé genetiky Mimosa se slavným modelem King’s Kush.

Výsledkem je nádherná rostlina s dlouhou hlavní kolou a krásnou korunou, kterou vytvoří sekundární větve. Rostlina se v době květu docela vytáhne, takže můžete očekávat, že se její výška během prvních týdnů květu minimálně zdvojnásobí. King’s Juice kvete v interiéru přibližně 9 až 10 týdnů a venku dozrává v polovině října. Její výnos je také fenomenální, takže se můžete těšit až na 700 gramů špičkového konopí z jediné rostliny.

King’s Juice má opravdu úžasnou vůni, která dokonale kombinuje květinové aroma mimózy s extra citrusovým/zemitým nádechem Kushe. Výsledný mix vůni připomíná čerstvě vymačkanou ovocnou šťávu. King’s Juice také často získá krásné červenofialové odstíny ke konci fáze kvetení, což z ní dělá takřka dokonalou konopnou krasavici, na kterou je radost pohledět.

Účinky má King’s Juice dokonale vyvážené a tudíž ho můžete kouřit kdykoli během dne. Je to příjemně povznášející, lehký a povzbuzující model, který umí navodit skvělý pocit radosti a uspokojení.

Představení SeedBanky Greenhouse Seeds

nabídka Green HouseFeminizované3 kusy 1099 
spinner
nabídka Green HouseFeminizované5 kusů 1499 
spinner
nabídka Green HouseFeminizované10 kusů 2499 
spinner

Popis

King´s Juice

Genetika: Mimosa x King’s Kush (60%  Sativa/40%  Indika)

Doba kvetení: 9 až 10 týdnů

Kdy sklízet venku: v polovině října

Obsah THC: 18 až 21%

Výnos: až 700 gramů na rostlinu

Green House konopná semínka

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

,

Nároky

Doba květu

,

Pěstování

,

Výška

,

Výnos

,

THC

CBD

Léčivé konopí