Kleaner jak obelstit testy na drogy

Kleaner sprej proti drogovým testům 100ml

Kleaner 100ml je sprej speciálně připraven na oklamání testů na drogy

Zničí jakékoliv stopy po konopí. Kleaner působí až hodinu, tedy je nutné ho mít sebou a aplikovat si ho těsně před řešení problému. Vzhledem k tomu, že se u nás stěry nedělají z kůže na těle, jako je tomu v německu, stačí mít u sebe tento přípravek proti drogovým testům.

Tato varianta se používá velmi jednoduše. Stříknete do úst 1x-2x a obsah poválíte jazykem v ústech, nejlépe přejížděním po celém vnitřku zubech a dásních.

Drogový test na marihuanu nemá šanci. Kleaner odbourá a neutralizuje stopy THC a test vyjde jako negativní.

Toto balení a verze passdrug testu, i když dražší vydrží mnohem déle, a to na 15 až 20 použití. Také snadnost použití (sprej) je lepší a rychlejší pro použití.

Kleaner dokáže obelhat i testy na drogy z kůže, jen místo stříknutí do úst aplikujete na pokožku a prsty rozetřete. Funguje to také.

Pomůže samozřejmě i v případě jiných způsobů intoxikace konopím, jako je vaporizace, užívání fénixových slz a další.

V žádném případě nepodporujeme a nedoporučujeme hulit před jízdou a toto chování odsuzujeme, jsou však případy, kdy je test pozitivní i přes velkou časovou prodlevu od posledního hulení.

Může se ti líbit…

  • Kleaner jak obelstit testy na drogy
    Kleaner jak obelstit testy na drogy
    growmart-kleaner-30ml-spray
    TRHÁK

    Kleaner je ústní voda speciálně připravena na oklamání testů na drogy ze slin Nyní v podobě spreje Zničí jakékoliv stopy po konopí. Tento passdrug anti tester působí až hodinu, tedy je nutné ho mít sebou a aplikovat si ho těsně před řešení problému. Vzhledem k tomu, že se u nás stěry nedělají z kůže na těle, jako…