royal-kush-automatic-growmart-semena

Royal Kush Automatic

Pro ty, kteří si oblíbili samonakvétací variety, přináší tento strain něco trochu jiného. Royal Automatic vznikl křížením samonakvétacích strainů Ruderalis s rychle kvetoucím konopím Kush . Vliv Kush , přestože je pouze mírný, se projevuje ve výšce rostliny. Tato rostlina zůstává kompaktní, přitom je ale vyšší než řada samonakvétacích variet a dorůstá do výšky 60 až 90 cm.

Royal Kush Automatic lze sklízet po 8 až 9 týdnech od zasetí semínek. Rostliny mohou během květu vydávat poměrně silnou vůni a skýtají bohaté, kořeněné, téměř ovocné aroma. Tato vůně se po usušení a konzervaci jedině zlepší. Palice nejsou tak husté jako u některých jiných samonakvétacích variet, v nichž více převažuje Indica. Výnosy jsou ovšem dobré a každá rostlina dokáže při dobrém růstu produkovat až 170 g.

Podobně jako všechny RQS strainy, jsou semena Royal Automatic feminizovaná, což jejich pěstování dokonce ještě více usnadňuje. Celkově se jedná o skvělý strain. Účinek lze popsat jako fyzicky povznášející s jasným, šťastným high.

Nabízíme pouze v samonakvétací feminizované variantě.

Genotyp:

Sweet Special x Royal Kush

growmart-

nabídka Royal QueenSamokvetoucí3 kusy 611 
spinner
nabídka Royal QueenSamokvetoucí10 kusů 1649 
spinner
nabídka Royal QueenSamokvetoucí5 kusů 919 
spinner

Popis

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Doba květu

Genetika

Pěstování

,

Výška

Nároky

Výnos

THC

CBD