Kong´s Krush

Kong´s Krush

Kong’s Krush sice není rostlina, která by se tyčila nad Empire State Building jako King Kong, ale zato nabízí opravdu husté, bujné a velmi pryskyřičnaté palice, která vás zaujmou nejen svým vzhledem, ale i svou úchvatnou chutí a vůní. Kong’s Krush navíc obsahuje až 26% THC a jeho opojný, převážně relaxační efekt umí rozdrtit veškerou konkurenci.

Kong’s Krush od Green House Seeds je prostě nová, Indika-dominantní odrůda, na kterou jsme dlouho čekali. Stačí se jen podívat na její rodokmen (Banana Punch x Wonder Pie) a hned vám bude jasné, že tohle bude opravdu bomba. Kong’s Krush je středně vysoká rostlina, která dorůstá výšky 170 až 200 cm, je nesmírně bujná a produkuje velice husté palice, které činí tuto snadno pěstitelnou rostlinu ještě žádanější. Rostlina navíc kvete v interiéru jen 55 až 60 dní, a venku bude připravena ke sklizni již koncem září. Je to parádní konopí pro zkušené pěstitele i úplné začátečníky.

Tato konopná holka má tak atraktivní palice s neodolatelnou vůní, že vás bude přímo nutit k tomu, aby jste ji ihned vykouřili. Má sladkou banánovou příchuť s nádechem skořice a její rychle působící efekt s relaxačními a uklidňujícími vlastnostmi je ideální pro pohodové pokouřeníčko s vašimi přáteli.

Představení SeedBanky Greenhouse Seeds

nabídka Green HouseFeminizované3 kusy 1095 
spinner
nabídka Green HouseFeminizované5 kusů 1499 
spinner
nabídka Green HouseFeminizované10 kusů 2599 
spinner

Popis

Kong´s Krush

Genetika: Banana Punch x Wonder Pie  (70% Indika/30% Sativa)

Doba kvetení: 8 až 9 týdnů

Kdy sklízet venku: koncem září

Obsah THC:  21 až 26%

Výnos: až 500 gramů na rostlinu

Green House konopná semínka

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

,

THC

,

CBD

Léčivé konopí