Kosher Cake Auto

Kosher Cake Auto

Kosher Cake Auto od FastBuds je výjimečná samonakvétací odrůda s extrémně vysokým obsahem THC.

Tento vyvážený konopný hybrid toho o své minulosti mnoho nesděluje, ale alespoň o něm víme že jde o lehce dominantní Indiku (60 %) a že to není žádné ořezávátko, protože obsahuje až 25% THC. Navíc se velice snadno pěstuje a také rychle kvete, takže bude připraven ke sklizni již za 9 až 10 týdnů o vyklíčení semen. Rostlina má tendenci růst bujněji než většina „automatů“ a dorůstá průměrné výšky 80 až 120 cm. Dále produkuje výjimečně velké a opravdu velmi pryskyřičnaté palice a proto se perfektně hodí k výrobě vysoce kvalitních konopných extraktů. Co se týče výnosu, Kosher Cake Auto vám v interiéru vyprodukuje 450 až 550 gramů libového konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru a pokud ho budete pěstovat venku, můžete se těšit až na 150 gramů špičkového konopí z každé rostliny.

Jak už napovídá její jméno, Kosher Cake Auto je velice sladká, přímo cukernatá odrůda s překvapivě svěží chutí citrónu a bylinek. Díky vysokému obsahu THC umí zasáhnout opravdu silně a uvolní vás od hlavy až k patě. Vliv Sativy ji pak ještě dodává výrazný head buzz.

Kosher Cake Auto je skutečně zázrakem moderního konopí a je skvělou volbou jak pro začátečníky, tak i pro zkušenější pěstitele.

nabídka Fast Buds1 kusSamokvetoucí 379 
spinner
nabídka Fast Buds3 kusySamokvetoucí 828 
spinner
nabídka Fast Buds5 kusůSamokvetoucí 1272 
spinner
nabídka Fast Buds10 kusůSamokvetoucí 2312 
spinner

Popis

Genetika: Kosher Cake Auto

Doba růstu: 9 až 10 týdnů od vyklíčení semen

Výnos: 100 až 150 gramů na rostlinu

Obsah THC: 25%

Obsah CBD: 0-1%

Semena konopí od americké seedbanky Fast Buds – semínka té nejlepší kvality

 

 

Seed banka

Balení semen

, , ,

Typ semínek

Genetika

,

Pěstování

,

Nároky

Doba květu

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí