Parádní semena samokvetoucího konopí Kush Doctor Auto

Kush Doctor Auto

Kush Doctor Auto je samonakvétací odrůda marihuany, která v sobě kombinuje ty nejintenzivnější příchutě, obsahuje vysoký obsah THC a vyvolává vynikající efekt s příjemně povznášejícím účinkem.

Toto indica-dominantní konopí bylo vytvořeno křížením legendárního OG Kushe s lahodnou Ultra Lemon Haze a extra sladkou Berry Ryder. Výsledkem je špičková konopná rostlina, která je plná ovocných příchutí.

Kush Doctor Auto se navíc snadno pěstuje, a to dokonce i v drsnějším podnebí nebo tam, kde rostlina trpí nepravidelným zavlažováním. Obsahuje až 21 % THC a vyvolává příjemně cerebrální efekt s povznášejícím účinkem, který vás při lehkém užívání nebude nijak omezovat. Je to obzvláště dobré konopí pro socializaci nebo hraní počítačových her.

Je to parádní model pro denní i noční užívání a skvělý způsob, jak ukončit namáhavý den a spokojeně relaxovat, aniž byste museli prožívat stav hluboké letargie, který často přichází s některými hybridy OG Kushe.

Lahodná chuť, snadné pěstování, příjemný efekt, co více si přát? Tak na nic nečekejte a zavolejte Doktora Kushe 🙂

nabídka Auto seedsSamokvetoucí3 kusy 683 
spinner
nabídka Auto seedsSamokvetoucí5 kusů 899 
spinner

Popis

Genetika: OG Kush x Ultra Lemon Haze x Berry Ryder

Doba květu: 75 až 85 dní od vyklíčení semen

Výnos: 300+ gramů na metr čtvereční

Obsah THC: 19 – 21 %

Obsah CBD: méně než 1 %

 

Auto seeds je seedbanka, která se specializije na samonakvetaci semena marihuany. Ve svém inventáři mají velmi zajimavé odrůdy konopí. Na českém trhnu nejsou zatím moc etablovaní, nicméně ohlasy a zkušenosti pěstitelů jsou velmi pozitivní. Zkuste Auto seeds konopné semena a možná budete překvapeni.

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí