Konopná semena Hollywoodské hvězdy L.A. Cheese

L.A. Cheese

L.A. Cheese je hollywoodská hvězda ze stáje SeedBanky Big Buddha Seeds, která chutná i voní po kořeněném a dráždivém sýru.

Po několika minutách kouření tohoto špičkového konopí začnete pociťovat silný a dlouhotrvající efekt s relaxačním účinkem, který přivede celé vaše tělo do stavu sladké blaženosti. Je to ideální model pro relaxaci na pohovce po náročném dni nebo pro skupinovou relaxaci s vašimi přáteli. Díky silnému účinku má L.A. Cheese také vysoký léčivý potenciál a účinně pomáhá zmírnit příznaky chronické bolesti, MS, nespavosti, ztráty chuti k jídlu, úzkosti a stresu.

L.A. Cheese je indica-dominantní rostlina, která vznikla křížením lahodné odrůdy Big Buddha Cheese a pravého Kushe z L.A. Výsledkem je konopná krasavice, která potěší každého milovníka sýrových odrůd a je velmi vyhledávaná pěstiteli z celého světa. Je to dech beroucí rostlina, která produkuje nádherné palice s vysokým obsahem pryskyřice.

Pokud jste fanouškem konopí se sýrovou příchutí a hledáte něco nového, L.A. Cheese vás zavede na místo, na kterém jste nikdy předtím nebyli.

Tato excelentní konopná semínka se však v našem podnebí příliš nehodí pro pěstování venku, jelikož dozrává až koncem října.

Odrůda L.A. Cheese získala krásné třetí místo v konopné soutěži High Times Cannabis Cup 2010.

nabídka Big BuddhaFeminizované5 kusů 999 
spinner
nabídka Big BuddhaFeminizované10 kusů 1539 
spinner

Popis

Genetika: BIG BUDDHA CHEESE x L.A. KUSH

Doba květu: uvnitř 8 až 10 týdnů / venku koncem října

Výnos na jednu rostlinu: 50+ gramů uvnitř / 700+ gramů venku

Odrůda L.A. Cheese získala krásné třetí místo v konopné soutěži High Times Cannabis Cup 2010

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí