Kvalitní semena Ganji - Lavender

Lavender

Odrůda Lavender (také známá jako Soma #10) je super uklidňující konopí, které vás zbaví veškerého stresu jako mávnutím kouzelné hůlky. Tato indika-dominantní rostlina navíc skvěle chutná a voní jako pravá levandule.

Lavender byla původně vytvořena konopnou bankou Soma Seeds v Amsterdamu, což trochu vysvětluje její podivné jméno Soma #10. Přesné genetické složení odrůdy Lavender je tajné, ale proslýchá se, že vznikla křížením hned několika špičkových afghánských odrůd (Korean Big Skunk, Super Skunk a Afghani Hawaiian Haze). Díky tomu má i dobře vyvážený efekt, navzdory silnému, indika-dominantnímu složení.

Efekt je ze začátku hluboce relaxační, jako u čisté indiky. Přímo fyzicky pocítíte, jak se vám plazí po kůži a postupně prosakuje až do morku vašich kostí, dokud si najednou neuvědomíte, že jste totálně uvolnění. Pak vás však nečekaně zasáhne mocný nával euforie, který zcela nastartuje vaši mysl. Pocítíte podivnou motivaci, zlepší se vaše koncentrace i komunikační schopnosti, ale hlavně získáte velice dobrou náladu. Stále však zůstanete uvolnění a klidní.

Konopí s afghánskou genetikou se však neproslavilo pouze svými silnými účinky, pro které je lidé vyhledávají, ale má i jedinečný chuťový profil. Lavender má také nádherně exotický vzhled, protože v pozdější fázi kvetení často získává tmavě fialové, téměř až černé zabarvení.

Lavender se též dobře pěstuje a skvěle funguje i v systémech SOG nebo ScrOG. Plné zralosti v interiéru dosáhne po 65 dnech kvetení a její výnos bude přibližně 450 gramů na metr čtvereční. Venku by pak měla dokvést začátkem října a vynést až 500 gramů na jednu rostlinu.

Je to všestranné konopí s vysokým obsahem THC a výbornou chutí.

nabídka Expert SeedsFeminizované3 kusy 664 
spinner
nabídka Expert SeedsFeminizované5 kusů 999 
spinner
nabídka Expert SeedsFeminizované10 kusů 1818 
spinner

Popis

Expert seeds kvalitní výběr semen konopí nejlepších odrůd a genetik

Genetika: Afghani Hawaiian Haze X Korean Big Skunk X Super Skunk (indica 80 %, sativa 20 %)

Doba květu uvnitř: 60 až 65 dní

Kdy sklízet venku: v říjnu

Výnos uvnitř: až 450 gramů na metr čtvereční

Výnos venku: až 500 gramů na rostlinu

Obsah THC: 20 %

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí