Legendární semínka konopí Legends Gold

Legends Gold

Legends Gold od semenné banky Big Buddha Seeds je indica-dominantní konopná rostlina, která vznikla ze dvou klasických odrůd – Pot Of Gold a Big Buddha Cheese, což jsou rostliny, které si stále získávají srdce mnoha pěstitelů.

Pěstitelé z Big Buddhy vytvořili tento vzrušující nový kmen speciálně pro kuřáky, kteří hledají konopí s oldschool chutí 90. let.

Legends Gold je energická a dobře rozvětvená rostlina s robustním stonkem a velkými listy, která dobře reaguje na prořezávání i trénink. Je to ideální odrůda pro kultivaci systémem SCROG, která pomáhá zvýšit maximální výnos. Hodí se pro všechny pěstební systémy a snadno se pěstuje, takže ji můžeme doporučit i začínajícím pěstitelům.

Legends Gold také produkuje velké a krásně tvrdé palice, které jsou plné trichomů, díky kterým se tato konopná kráska velice dobře hodí pro výrobu konopných extraktů jako Dry Sift nebo Water Hash. Palice mají po vysušení přímo vynikající chuť i vůni, která připomíná čerstvý hašiš smíšeny se sladkými a lehce kořeněnými tóny santálového dřeva, společně s lahodnými poznámkami zralého sýra.

Co se týče účinku, je to pravá indica ve všech ohledech. Vyvolává dlouhotrvající a relaxační efekt s příjemným psychedelickým nádechem, díky kterému rychle zapomenete na všechny strasti a starosti.

nabídka Big BuddhaFeminizované5 kusů 999 
spinner
nabídka Big BuddhaFeminizované10 kusů 1539 
spinner

Popis

Genetika: Pot Of Gold x Big Buddha Cheese

Doba květu: uvnitř 8 až 10 týdnů / venku v polovině října

Výnos na jednu rostlinu: uvnitř 70+ gramů / venku 800+ gramů

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí