Old School semínka marihuany Lemon AK

Lemon AK

Lemon AK, celým jménem Lemon AK-47, je samonakvétací odrůda konopí od prověřené SeedBanky Fast Buds, která vznikla z legendární genetiky AK-47 a patří mezi nejprodávanější rostliny z jejich nabídky.

Původní AK-47 byl vytvořen v Holandsku roku 1992 a jde o kombinaci landrace genetiky z Mexika, Kolumbie, Thajska a Afghánistánu. Tento sativa-dominantní hybrid se díky svému vysokému obsahu THC stal velmi oblíbeným modelem zejména v lékárnách po celém západním pobřeží USA.

Lemon AK přidává k zemité chuti originálu skvělou citrónovou příchuť, na kterou hned tak nezapomenete.

velmi vysoký obsah THC a navozuje silný, skvěle vyvážený efekt s příjemně povznášejícím účinkem. Jelikož jde o sativa-dominantní genetiku, nepřipoutá vás k pohovce jako některé indiky, ale právě naopak. Je to fantastický model pro celodenní konzumaci, který vás naplní energií.

Samonakvétací semínka konopí odrůdy Lemon AK můžete snadno pěstovat venku i uvnitř a budou připravena ke sklizni za pouhých 8 až 9 týdnů od vyklíčení.

V ideálních podmínkách mohou dorůst do výšky 80 až 100 cm a dosáhnou výnosu až 300 gramů špičkového konopí na jednu rostlinu, což jen dokazuje vysokou hodnotu této old-school genetiky.

To není vzhledem k jejich nízké ceně vůbec špatné, nemyslíte? 🙂

nabídka Fast Buds100 kusůSamokvetoucí 10900 
spinner
nabídka Fast Buds1 kusSamokvetoucí 344 
spinner
nabídka Fast Buds3 kusySamokvetoucí 749 
spinner
nabídka Fast Buds5 kusůSamokvetoucí 1119 
spinner
nabídka Fast Buds10 kusůSamokvetoucí 1917 
spinner