Parádní semena léčivého konopí Medical Kush

Lemon Cream Kush

Lemon Cream Kush (Medical Kush) od SeedBanky Spliff Seeds je indica a dominantní konopná rostlina s vysokým obsahem THC i CBD, výbornou chutí a super vysokým léčivým potenciálem.

Tato výborná rostlina má příjemnou bylinnou vůni a lahodnou sladkou chuť. Díky vysokému obsahu CBD navozuje velmi příjemný efekt s lehce uvolňujícím účinkem.

Také má perfektní léčebný potenciál a je to ideální lék proti bolesti. Nejčastěji se využívá k léčbě bolesti kloubů, bolesti zad a menstruačních bolestí.

Lemon Cream Kush je vysoce stabilní a produkuje nádherné palice tvrdé jako kámen s velmi vysokým obsahem pryskyřice.

Tato perfektní konopná semínka můžete pěstovat venku i uvnitř, kvetou 8-9 týdnů a dobře se jim daří i v chladnějších klimatech. V interiéru dokáží vyprodukovat 350-450 gramů špičkového konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru a venku přibližně 200 gramů na jednu rostlinu.

Samonakvétací verze Lemon Cream Kush Automatic má o něco menší výnos než feminizovaná verze, ale zato bude připravena ke sklizni již za pouhých 10 týdnů od vyklíčení.

 

Genetika: Chitrali #1 (IBL) x Skunk no.1

nabídka Spliff SeedsFeminizované3 kusy 479 
nabídka Spliff SeedsFeminizované5 kusů 709 
nabídka Spliff SeedsSamokvetoucí3 kusy 479 

Popis

Spliff Seeds semena konopíSpliff seeds je banka, která vyrábí speciálně vyšlechtěná semena pro použití v growroomech (pěstování uvnitř). Vybírají ty nejlepší mateční rostliny, které potom generují semínka konopí.

Každá várka je pečlivě zkontrolována, aby se zachovaly klíčové vlastnosti, jako je úspěšnost klíčení a zdraví všech rostlin této seedbanky.

 

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

,

Genetika

Doba květu

,

Pěstování

,

Nároky

Výška

Výnos

,

THC

CBD

Akce RQS konopi