Kvalitní sazenice dobrého konopí Lemon Kush

Lemon Kush

Lemon Kush je jedinečná odrůda feminizovaného konopí od SeedBanky Female Seeds, která se vyznačuje výbornou chutí i vůní a skvělým efektem.

Tato okouzlující rostlina vznikla z vynikající odrůdy Chitral Kush pocházející z pohoří Hindu Kush v Afghánistánu a Pákistánu.

Má neobvyklý schopný růst v téměř jakémkoli prostředí a vykazuje vysokou míru odolnosti proti nemocem i špatnému počasí.

Produkuje drobné, ale zato jako kámen tvrdé palice s vysokým obsahem pryskyřice, příjemnou ovocnou vůní a lahodnou citrónovou příchutí.

Lemon Kush vysoký obsah THC i CBD a navozuje silný efekt s parádně vyrovnaným účinkem, který je relaxační a taky povznášející i kreativní.

Dokáže dobře uspokojit i silné kuřáky, ale zároveň není příliš creepy díky vysokému obsahu CBD, který částečně utlumuje účinky THC.

Je to velmi oblíbený model nejen mezi rekreačními uživateli, ale má i vysoký léčebný potenciál. Dokáže účinně bojovat proti onemocněním jako jsou chronické bolesti, migrény, svalové křeče, svalové napětí a záněty.

Semínka konopí odrůdy Lemon Kush kvetou 8 až 9 týdnů a mohou se pěstovat venku i uvnitř.

V interiéru dorůstají výšky 80 až 120 cm a dokáží vyprodukovat až 350 gramů velmi lahodného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Pokud si je zasadíte venku přímo do půdy, vyrostou vám do výšky až dvou metrů a mohou vyprodukovat až 1000 gramů konopí na jednu rostlinu.

nabídka Female SeedsFeminizované4 kusy 367 
nabídka Female SeedsFeminizované10 kusů 899 
spinner

Popis

Genetika: Kush (Hindu Kush mountains) x Lowryder

 

Female Seeds semena marihuany

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí