Lemon Pie auto

Lemon Pie auto

A máme tu další zajímavou novinku od SeedBanky FastBuds jménem Lemon Pie Auto. Tato samonakvétací konopná holka má opravdu parádní chuť a může se pochlubit i velmi vysokým obsahem THC. Dobře se pěstuje a ještě lépe se kouří.

Pokud máte rádi sladké, citrusové a lehce štiplavé konopí, pak je Lemon Pie Auto přesně tím pravým modelem, který jste hledali. Tento precizně vyladěný hybrid se navíc tak snadno pěstuje, že se doporučuje i začínajícím pěstitelům. Rostlina Lemon Pie Auto také bujně roste a díky tomu, že není příliš vysoká (dorůstá max. 100 cm), lze snadno pěstovat v interiéru i exteriéru. Od vyklíčení semínka do samotné sklizně ji to bude trvat pouhých 8 až 9 týdnů a můžete od ní očekávat vydatný výnos 450 až 550 gramů konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Lemon Pie Auto má tak skvělou vůni, že vás začnou brnět chuťové pohárky hned jak ji ucítíte. Parádní je i její sladká, citrusová chuť, kterou pocítíte hned po prvním šluku. Dělá prostě čest svému jménu (Lemon Pie znamená v překladu citronový koláč). Lemon Pie Auto obsahuje až 24% THC, čímž se řadí mezi naše nejsilnější automaty. Její efekt zpočátku vyvolává prudkou euforii, ale nakonec svého uživatele příjemně uvolní. Oddejte se při jejím vychutnávání kreativním činnostem, nebo jen snění….

nabídka Fast Buds1 kusSamokvetoucí 379 
spinner
nabídka Fast Buds3 kusySamokvetoucí 828 
spinner
nabídka Fast Buds5 kusůSamokvetoucí 1272 
spinner
nabídka Fast Buds10 kusůSamokvetoucí 2312 
spinner

Popis

Genetika: Lemon Pie auto

Doba růstu: 8 až 9 týdnů od vyklíčení semen

Výnos: 450 až 550 gramů na metr čtvereční

Obsah THC: 24%

Obsah CBD: 0-1%

Semena konopí od americké seedbanky Fast Buds – semínka té nejlepší kvality

 

Seed banka

Balení semen

, , ,

Typ semínek

Genetika

Pěstování

,

Nároky

Doba květu

Výška

Výnos

,

THC

CBD

Léčivé konopí