Perfektní semínka marihuany Lemon Shining Silver Haze

Lemon Shining Silver Haze

Lemon Shining Silver Haze je prvotřídní sativa a dominantní konopná odrůda s velmi vysokým obsahem THC. Obsahuje 21 až 25 procent THC a kolem 0,88 procent CBD. Tato rostlina je tak silná, že vyhrála Cannabis Cup 2008 High Times, což výrazně zvýšilo její popularitu.

Také, jak už její název napovídá, se může pochlubit silnou citrónovou vůní i chutí, kterou mnoho konzumentů popisuje jako lehce nakyslou a podobnou skunku, ale přesto svěží a sladkou. Jiní její chuť zase přirovnávají k citrónovým bonbónům.

Lemon Shining Silver Haze velmi povzbuzující účinky, které jsou typické pro většinu sativ. Je silně psychedelická, zvyšuje energetickou úroveň, kreativitu, motivaci a pocity pohody. Její efekt je také často popisován jako optimistický a euforický. Kvůli silným stimulačním účinkům není příliš vhodná pro konzumaci bezprostředně před spaním, protože může zabránit spánku.

Pokud hledáte konopnou rostlinu, která má dobrý výnos a příjemný účinek i chuť, pak už další hledat nemusíte.

Semínka konopí Lemon Shining Silver Haze mají jako většina Haze odrůd delší dobu kvetení (9 týdnů), a proto se v našich klimatických podmínkách dají efektivně pěstovat pouze indoor. V interiéru dorůstají průměrné výšky 80-140 cm a dokáží vyprodukovat 450-500 gramů výborného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

nabídka Royal QueenFeminizované3 kusy 611 
spinner
nabídka Royal QueenFeminizované5 kusů 919 
spinner
nabídka Royal QueenFeminizované10 kusů 1666 
spinner

Popis

Genetika: Lemon Skunk x Shining Silver Haze

Ocenění: Vyhrála Cannabis Cup 2008 High Times.

 

Seed banka

Doba květu

Genetika

Typ semínek

Balení semen

, ,

Pěstování

Výška

Nároky

Výnos

THC

CBD

Ocenění

Léčivé konopí