Nejlepší semínka marihuany - Lemon Zkittle Auto

Lemon Zkittle Auto

Lemon Zkittle Auto je nejnovější samonakvétací hybrid, vypěstovaný z těch nejlepších genetik amerického západního pobřeží.

Genetika Zkittles je velmi oblíbená v amerických lékárnách a konopných výdejnách, kde se proslavila svou výtečnou chutí a vysokým obsahem THC.

Díky svým výjimečně kvalitním rodičům si i tato samonakvétací verze zachovává vysoký obsah THC (21%) a špičkový výnos.

Lemon Zkittle Auto má, jak už její název napovídá, velmi přitažlivou ovocnou vůni a příjemně kyselou chuť, která připomíná citróny.

Tato sativa-dominantní rostlina navozuje velmi silný a dlouhotrvající efekt s euforickým účinkem, který parádně zlepšuje náladu. Díky svému „veselému“ efektu se perfektně hodí do spolčenosti a je to ideální model pro denní spotřebu.

Lemon Zkittle Auto je nenáročná odrůda, která se velmi snadno pěstuje a hodí se i pro začínající pěstitele. Produkuje velké, husté a pryskyřičnaté palice.

Tato špičková semínka konopí budou v interiéru připravena ke sklizni přibližně za 75 dní od vyklíčení. Některé jejich fenotypy však mohou růst o týden nebo dva déle a za tuto dodatečnou péči se vám odmění ještě vyšším výnosem.

Venku se doporučují pěstovat v otevřené půdě, aby nic neomezovalo vývoj kořenů. Pokud tak učiníte, Lemon Zkittle Auto vás překvapí opravdu bohatým výnosem.

Dutch Passion-growmart-growshop

nabídka Dutch PassionSamokvetoucí3 kusy 1099 
spinner
nabídka Dutch PassionSamokvetoucí7 kusů 2199 
spinner

Popis

Lemon Zkittle Auto

Genetika: Las Vegas Lemon Skunk x Zkittles

Doba růstu: 12 až 13 týdnů od vyklíčení semen

Obsah THC: 21%

Výnos: vysoký

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Nároky

Výnos

THC

CBD