Perfektní magická marihuana - Magic Bud

Magic Bud

Abracadabra! … Magic Bud je tajemná konopná odrůda od SeedBanky Paradise Seeds, která se rychle proslavila díky vysokému obsahu pryskyřice a výborné odolnosti proti zahradním škůdcům a plísním.

Také je velmi vhodná pro začínající pěstitele, jelikož se velmi snadno pěstuje a zahradníci z Team Paradise se na ni odkazují jako na perfektní volbu pro nováčky i zkušené pěstitele.

Vysoce pryskyřičnatá povaha této kouzelné rostliny ji dělá obzvlášť oblíbenou pro pěstitele, kteří si chtějí vyrábět svůj vlastní hash a produkuje také krásně husté palice. Nebudete věřit vašim očím, když se zblízka podíváte na vysokou koncentraci trichomů, které pokrývají palice – a ne, není to optická iluze…

Tato magická rostlina otevírá dveře silnému a velmi příjemnému efektu.  Nejprve přijde produktivní a povznášející sativa účinek, který se posléze změní na klasický indica efekt s nádherným smyslem pro relaxaci. Je to opravdu parádní pokouřeníčko, které vám zajistí příjemný zbytek dne.

Konopná semínka odrůdy Magic Bud se skvěle hodí pro vnitřní i venkovní prostředí. Kvetou přibližně 8 týdnů a výsledná rostlina má křovinatou povahu, takže se hodí i do prostředí s omezenou výškou (i když má ráda trochu prostoru pro rozložení).

Venku ji budete sklízet přibližně v polovině října a můžete se těšit na výnos kolem 500 gramů výborného konopí na jednu rostlinu.

 

nabídka ParadiseFeminizované5 kusů 889 
spinner

Popis

Typ: hybrid (50% Indica / 50% Sativa)

 

THC: 16 – 20%

 

Doba květu: 56 dní

 

Výnos: 400 g (outdoor 500 g)

 

Vůně: květinová, aromatická

 

Semena konopí Paradise pro pěstování marihuany

 

Paradise Seeds = kvalitní semena

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Nároky

Výnos

THC

CBD