Semena marihuany z limitované edice Malawi x Panama

Malawi x Panama

Malawi a Panama jsou pravděpodobně dvě nejlepší odrůdy konopí z katalogu známé SeedBanky Ace Seeds.

Malawi x Panama je 100% sativa hybrid, jenž vznikl křížením vybraného klonu Old Malawi Killer a nejlepší odrůdy Panamy z poslední generace.

Výsledkem je skvělá rostlina, která kombinuje vynikající genetiku těch nejlepších sativ ze střední Afriky a Ameriky a patří mezi nejsilnější sativy z katalogu Ace Seeds.

Malawi x Panama produkuje velké a velmi husté palice s ultra vysokým obsahem pryskyřice.

Obsahuje až 26 % THC a navozuje extrémně silný a velmi dlouhotrvající efekt se složitým, introvertním a bláznivě radostným účinkem.

Vzhledem k obří síle jejího efektu můžeme model Malawi x Panamy doporučit pouze náročným a zkušeným konzumentům s vysokou tolerancí vůči THC.

Má také výborné aroma, jemuž dominuje pryskyřičná a příjemně kořeněná vůně s doteky citrónu a kadidla.

Snadno se pěstuje, má vysokou odolnost proti botrytidě a roztočům a produkuje vysoké výnosy.

Semínka konopí odrůdy Malawi x Panama kvetou 11 až 12 týdnů, a proto se v našem klimatu dají efektivně pěstovat pouze v interiéru nebo kvalitním skleníku.

nabídka AceFeminizované1 ks 312  218 
spinner
nabídka AceFeminizované3 kusy 839  587 
spinner
nabídka AceFeminizované5 kusů 1349  944 
spinner
nabídka AceRegulérní5 kusů 699  489 
spinner
nabídka AceRegulérní10 kusů 1349  944 
spinner

Popis

Genetika: Old Malawi Killer x nejlepší odrůda Panamy z poslední generace

THC: 21 – 26 %
CBD: 0.2 %
CBG: 1.1 %

Terpénový profil: bohatý jak v monoterpenech, tak v seskviterpenech. Obsahuje hlavně následující monoterpeny: vysoké množství alfa pinenu (30 %) a terpinolenu (30 %), střední množství beta pinenu (17 %), limonenu (10 %) a beta myrcenu (8 %) a menší množství trans ocimenu a delta 3 karenu. Sesquiterpenes: Hlavně beta caryophyllene (30 %) s menším množstvím guaiolu, trans nerolidolu a alfa humelenu (12 – 15 % každý).


Ace seeds jsou průkopníky v analýze kanabinoidů a terpenů, které potvrzují, že semena konopí této seedbanky mají udávané kvality. Ace seeds sídlí ve Španělsku a byla založena roku 2005. Soustředí se zejména na profesionální pěstitele konopí a neustále rozšiřují svoji nabídku semen včetně speciálních limitovaných edit pro pěstitele konopí

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí