Semena marihuany z limitované edice Malawi x Panama

Malawi x Panama

Malawi a Panama jsou pravděpodobně dvě nejlepší odrůdy konopí z katalogu známé SeedBanky Ace Seeds.

Malawi x Panama je 100% sativa hybrid, jenž vznikl křížením vybraného klonu Old Malawi Killer a nejlepší odrůdy Panamy z poslední generace.

Výsledkem je skvělá rostlina, která kombinuje vynikající genetiku těch nejlepších sativ ze střední Afriky a Ameriky a patří mezi nejsilnější sativy z katalogu Ace Seeds.

Malawi x Panama produkuje velké a velmi husté palice s ultra vysokým obsahem pryskyřice.

Obsahuje až 26 % THC a navozuje extrémně silný a velmi dlouhotrvající efekt se složitým, introvertním a bláznivě radostným účinkem.

Vzhledem k obří síle jejího efektu můžeme model Malawi x Panamy doporučit pouze náročným a zkušeným konzumentům s vysokou tolerancí vůči THC.

Má také výborné aroma, jemuž dominuje pryskyřičná a příjemně kořeněná vůně s doteky citrónu a kadidla.

Snadno se pěstuje, má vysokou odolnost proti botrytidě a roztočům a produkuje vysoké výnosy.

Semínka konopí odrůdy Malawi x Panama kvetou 11 až 12 týdnů, a proto se v našem klimatu dají efektivně pěstovat pouze v interiéru nebo kvalitním skleníku.

nabídka AceFeminizované1 ks 299 
spinner
nabídka AceFeminizované3 kusy 839 
spinner
nabídka AceFeminizované5 kusů 1349 
spinner

Popis

Genetika: Old Malawi Killer x nejlepší odrůda Panamy z poslední generace

THC: 21 – 26 %
CBD: 0.2 %
CBG: 1.1 %

Terpénový profil: bohatý jak v monoterpenech, tak v seskviterpenech. Obsahuje hlavně následující monoterpeny: vysoké množství alfa pinenu (30 %) a terpinolenu (30 %), střední množství beta pinenu (17 %), limonenu (10 %) a beta myrcenu (8 %) a menší množství trans ocimenu a delta 3 karenu. Sesquiterpenes: Hlavně beta caryophyllene (30 %) s menším množstvím guaiolu, trans nerolidolu a alfa humelenu (12 – 15 % každý).


Ace seeds jsou průkopníky v analýze kanabinoidů a terpenů, které potvrzují, že semena konopí této seedbanky mají udávané kvality. Ace seeds sídlí ve Španělsku a byla založena roku 2005. Soustředí se zejména na profesionální pěstitele konopí a neustále rozšiřují svoji nabídku semen včetně speciálních limitovaných edit pro pěstitele konopí

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí