Dobré konopné osivo Malawi x PCK

Malawi x PCK

Malawi x PCK je sativa-dominantní hybrid od SeedBanky Ace Seeds, který vznikl křížením „staré matky Malawi zabijáka“ s fialově zabarvenou genetikou geneticky modifikovaného Pákistán Chitral Kushe.

Je to energetická, silná a poměrně vysoká rostlina s vysokým obsahem THC (17 %).

Malawi x PCK velmi často ukazuje typicky pákistánské kaštanové zabarvení a voní po lesních plodech. Také má vysokou odolnost proti plísním a dešti.

Pro svou vysokou účinnost, složitost terpenů, výrobu pryskyřice a všeobecnou všestrannost jde nepochybně o jednu z nejkomplexnějších rostlin z katalogu Ace Seeds.

Purpurový fenotyp odrůdy Malawi x PCK voní a chutná jako lesní plody se silným citrónovým pozadím. Zelený fenotyp má zase medovou a karamelovou chuť.

Oba fenotypy však mají společný velmi příjemný efekt, který je silný a trvá i 4 hodiny.

Semínka konopí odrůdy Malawi x PCK produkují vysoké výnosy a kvetou 9 až 11 týdnů.

Kvůli delší době kvetení se v našem klimatu doporučují spíše pro pěstování uvnitř.

nabídka AceFeminizované1 ks 312 
spinner
nabídka AceFeminizované3 kusy 839 
spinner
nabídka AceFeminizované5 kusů 1349 
spinner
nabídka AceRegulérní5 kusů 699 
spinner
nabídka AceRegulérní10 kusů 1349 
spinner

Popis

Genetika: Old Malawi killer sativa x Pakistan Chitral Kush indica

THC: 17 %
CBD: 0.05 %
CBG: 1.3 – 1.6 %

Terpénový profil: komplexní a bohatý, zejména v monoterpenech. Obsahuje hlavně následující monoterpeny: vysoké množství terpinolenu (40 %), následované menším množstvím alfa pinenu (18 %), beta mycenenu (11,5 %), beta pinenu (11 %) a limonenu (9 %). Také stopové množství trans-ocimenu (4 %), delta 3 karenu, alfa terpinenu, phellandrenu, fencholu, borneolu, terpineolu, kamfenu, kafru, eukalyptolu, p cymenu a fytolu. Sesquiterpenes: hlavně beta-caryophyllene (2/3 díly), následovaný nižším množstvím alfa-humelenu a guaioul se stopami caryophyllene oxidu.

Ace seeds jsou průkopníky v analýze kanabinoidů a terpenů, které potvrzují, že semena konopí této seedbanky mají udávané kvality. Ace seeds sídlí ve Španělsku a byla založena roku 2005. Soustředí se zejména na profesionální pěstitele konopí a neustále rozšiřují svoji nabídku semen včetně speciálních limitovaných edit pro pěstitele konopí

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí