Semena konopí mango haze

Mango Haze

Mango Haze je staré dobré konopí, které má výborné genetické složení, jenž se velice podobá oblíbené odrůdě Super Silver Haze. Oba dva modely mají totiž stejného otce z rodiny Haze, jen matka Mango Haze je vlastně sestra Super Silver Haze.

Její doba květu je 8 až 11 týdnů, takže se v našem klimatu dá prakticky pěstovat pouze v interiéru. Protože však jde o poměrně vysokou sativu, doporučujeme vám, aby jste ji v případě že nemáte dostatečně vysokou pěstební místnost, přepnuly do fáze kvetení tím, že ji co nejdřív budete svítit 12 hodin denně. Od odrůdy Mango Haze můžete očekávat velice vysoký výnos (450 až 550 gramů na metr čtvereční) a vysokou odolnost vůči plísním. Je to odrůda poměrně obtížná na pěstování, ale zkušený pěstitel by s ní neměl mít žádné problémy.

Mango Haze je velmi zvláštní rostlina, která vás může zaujmout svou neobvykle vysokou produkcí pryskyřice, ale první věc které si všimnete je její úžasně lákavé aroma, které připomíná vůni plně zralého manga. Vyvolává silný cerebrální efekt, který dokáže ohromovat smysly lidí ve všech směrech. Kdyby jen had v rajské zahradě lákal Evu na Mango Haze místo pouhého jablka, celý svět by konopí legalizoval už dávno….

Pokud hledáte konopí, které dokáže nejlépe ohromit vaše přátele, pak jste právě našli to pravé.

nabídka Mr. NiceRegulérní15 kusů 3990 
spinner

Popis

Aroma:

Léčebné účinky:

Výnos:

Genetika: Norhern Light x Skunk x Haze

Mango Haze získala mnoho ocenění v konopných soutěžích po celém světě a její obliba roste každým rokem.

 

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

Doba květu

Genetika

Pěstování

Výška

Výnos

Nároky

THC

CBD

Ocenění

Léčivé konopí

Akce RQS konopi