Nejlepší semena konopí pro pěstění venku Maroc

Maroc

Maroc je rychle kvetoucí konopný hybrid od osvědčené SeedBanky Female Seeds, který byl speciálně vyšlechtěn pro venkovní pěstění.

Tato výborná rostlina vznikla z odrůdy Pure Cultivar Ketama, která byla stabilizována po několik generací a nakonec křížena s genetikou Norhrn Lights Auto kvůli zkrácení doby květu.

Maroc má vysokou a štíhlou strukturu, která umožňuje každé části rostliny co nejlépe využít světla a produkuje velice solidní výnosy.

Také má velmi silný kořenový systém, který až neuvěřitelně rychle proniká hluboko do půdy a dokáže si najít vodu i v poměrně suchém podnebí. To je další důvod, proč se doporučuje pěstovat venku, přímo v půdě.

Také se může pochlubit příjemně zemitou chutí a vysokou produkcí pryskyřice.

Maroc je často přirovnáván ke konopí „ze staré školy“ a to díky svému výbornému efektu, který navozuje příjemně hřejivý až přímo zářící pocit.

Tento efekt má velmi příjemně relaxační účinek, který vám ale nezamotá hlavu.

Semínka konopí odrůdy Maroc kvetou pouze 7 až 9 týdnů a mohou se pěstovat venku i uvnitř.

V interiéru dorůstají výšky 120 až 150 cm a produkují 300 až 450 gramů lahodného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Doporučujeme vám ale, abyste si je zasadili přímo do půdy na vaší zahrádce, kde vám vyrostou do výšky 150 až 300 cm a vyprodukují 400 až 700 gramů skvělého konopí na jednu rostlinu.

nabídka Female SeedsFeminizované4 kusy 611 
spinner
nabídka Female SeedsFeminizované10 kusů 1380 
spinner

Popis

Genetika: Pure Cultivar Ketama x Auto NL

Female Seeds semena marihuany

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí