Master Kush x Skunk

Master Kush x Skunk je špičkový kříženec světově proslulých konopných odrůd, které v posledních několika desetiletích získaly hned několik ocenění v konopných soutěžích.

Je to velmi spolehlivá rostlina s vynikající genetikou, která pochází z Afghánistánu, Thajska a Mexika. Obvykle kvete jen 6 týdnů, ale může se stát že narazíte na fenotypy, které vykvetou až za 8 nebo 9 týdnů. Obecně však vždy platí, že čím déle pokvetou, tím větší bude vliv sativa genů ve výsledné rostlině.

Master Kush x Skunk má výraznou vůni i příchuť původního Master Kushe, a je to poměrně snadno pěstitelná a univerzální plodina. Hodí se pro vnitřní i venkovní pěstování a má dobrou odolnost vůči plísním. Také od ní můžete očekávat vysoké výnosy (v interiéru 500 až 600 gramů na metr čtvereční). Celkově se jedná o vynikající rostlinu, která může být pěstována všemi způsoby a v jakémkoli médiu.

Kromě skvělé chuti a silného efektu se může ještě pochlubit vysokým léčivým potenciálem, zejména pro pacienty, jenž potřebují ulevit od bolestí všeho druhu.

nabídka Mr. NiceRegulérní15 kusů 1944 
spinner

Popis

Aroma:

Léčebné účinky:

Výnos:

Genetika: Master Kush x Skunk#1

Výborný lék na bolesti všeho druhu

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

Doba květu

Genetika

Pěstování

,

Výška

Výnos

Nároky

THC

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi