Tundra ThunderfuckAlaska ThunderfuckAlaskan-ThunderfuckMatanuska ThunderfuckMatanuska TundraMatanuska Tundra-2

Matanuska Tundra aka Alaskan Thunderfuck

Matanuska Tundra, neboli Alaskan Thunderfuck, legenda zemí severu se vrací ve své plné majestátnosti. Tato odrůda je vřele doporučovaná rybáři a průvodci z údolí Matanusky, jenž je domovinou tohoto obdivuhodného modelu. Alaskan Thunderfuck má obrovské pupeny tvrdé jako kámen. Intenzivní vůně, čokoládové aroma a obrovská potence byli sloučeny do jedné z nejcennějších odrůd. Díky své homogenitě, uniformitě, kompaktnosti, síle a výtečné chuti má Matanuska téměř maximálně pozitivní recenze jejích growerů.

Ledový příkrov trichomů pokrývající palice, které někteří gurmáni označují za lední medvědy mezi konopím, kvůli svému vzhledu i síle, je ohroumujici. Pacienti používající k léčbě konopí označují  Alaska Thunderfuck za silně analgetickou odrůdu, která má schopnost potlačit i silnou bolest. Příchod efektu je pozvolný přecházející do vrcholně kvalitního “ stoned high“.

Ti, kdož měli tu čest s ATF si užívali širokého úsměvu s jiskrou ve svých prokrvených očích. Lidé  s menší resistencí by měli býti opatrni protože po požití Aljašského hromu mohou být i několik hodin zcela vyřazeni z provozu.

Matanuska Tundra se nabízí v regulérní varietě po 10 kusech , či feminizované po 5 kusech

Jestli máte zájem doplnit svou sbírku o jednu z nejlepších genetik, tak neváhejte, Thunderfuck určitě nezklame. Poptávka po téhle odrůdě je veliká, proto musela Sagarmatha nabídku tohoto skvostu na nějakou dobu pozastavit a přizpůsobit produkci poptávce.

Díky poměru produkce a kvality je ATF vhodná k použití na výrobu léčivého extraktu-FS.

 

* Typ: Indica, indoor and outdoor
* Doba květu: 65 days
* Průměrná výška: 0.5 – 0.75 metrů
* úroda (IN): 350 – 375 g / m²
* High: Ohromně sedativní
* Vůně/chuť: Bohatá čokoládová

nabídka SagarmathaFeminizované5 kusů 1540 
spinner
nabídka SagarmathaRegulérní10 kusů 3300 
spinner

Popis

[youtube video_id=“I2nWt-xVl7g“ width=“640″ height=“360″ ]
Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

,

Doba květu

Genetika

Pěstování

,

Výška

Nároky

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí