MAZAR KUSH seminka 1

Mazar Kush

V semínkách konopí Mazar Kush se mísí dva čisté afghánské kmeny z různých genetických linií. První je Afghan Kush, který vznikl v pohoří Hindúkuš v severním Afghánistánu, pyšnící se stoprocentním indika dědictvím a druhá linie pochází z mystického modelu Mazar-i-Sharif.

Mazar Kush je 100% indika s vysokým obsahem THC (20 %) a silně sedativním až narkotickým efektem, který se perfektně hodí pro všechny uživatele s poruchami spánku, svalovým napětím nebo chronickou bolestí. Stručné řečeno, Mazar Kush vás pošle rovnou do postele.

Tato výjimečná konopná holka se hodí pro vnitřní i venkovní pěstování, snadno se pěstuje a má vysokou odolnost proti plísním i škůdcům. Je to poměrně malá rostlina, která však přes svůj nízký vzrůst dokáže vyprodukovat velmi velkorysé výnosy a má i velice intenzivní vůni.

Mazar Kush je dobrou volbou pro netrpělivé i začínající pěstitele, ale často ho vyhledávají i komerční pěstitelé. V interiéru totiž kvete jen 50 až 55 dní, než vytvoří své velké a husté palice se silnou krustou z leskle bílých krystalů, jenž mají po vysušení příchuť ušlechtilého dřeva.

World of seeds semínka

nabídka World of Seeds3 kusyFeminizované 536 
spinner
nabídka World of Seeds7 kusůFeminizované 1133 
spinner
nabídka World of Seeds12 kusůFeminizované 1699 
spinner

Popis

World of seeds semínka

Mazar Kush

Genetika: Kush X nová řada odrůdy Mazar (indika)

Doba květu: 50 – 55 dní

Obsah THC: 20 %

Výnos (uvnitř): 400 až 450 gramů na metr čtvereční

Výnos (venku): 400 až 550 gramů na jednu rostlinu

 

 

Seed banka

Balení semen

, ,

Typ semínek

CBD

Doba květu

Genetika

Výnos

Pěstování

,

Nároky

THC

Výška

,

Léčivé konopí