MAZAR X GREAT WHITE SHARK

Mazar x Great White Shark

V semínkách Mazar x Great White Shark najdete to nejlepší z kombinace klasického Mazaru, který si pěstitelé ze SeedBanky World of Seeds přivezli přímo z města Mazar I Sharif (tato původní verze Mazaru se vyznačuje přímo obřím obsahem pryskyřice) a skvělého Velkého Bílého Žraloka (anglicky Great White Shark).

Rostlinka Mazar x Great White Shark si bere to nejlepší od obou svých rodičů. Má vysoký obsah pryskyřice, krásně husté palice, sladkou vůni ušlechtilého dřeva a narkotický efekt s introspektivním účinkem. Obsahuje až 20 % THC a má i velmi dobrý léčivý potenciál.

Konopná semínka odrůdy Mazar x Great White Shark se navíc snadno pěstují a kvetou 50 až 65 dní. Výsledná kytka pak dorůstá střední velikosti a produkuje opravdu velice dobré výnosy. V interiéru z ní dostanete 350 až 450 gramů konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru a venku dokonce až 900 gramů na jednu rostlinu.

Je to výborná indika, kterou můžeme vřele doporučit všem milovníkům relaxačního konopí, nebo uživatelům léčivé marihuany.World of seeds semínka

nabídka World of Seeds3 kusyFeminizované 585 
spinner
nabídka World of Seeds7 kusůFeminizované 1199 
spinner
nabídka World of Seeds12 kusůFeminizované 1741 
spinner

Popis

World of seeds semínkaMazar x Great White Shark

Genetika: Mazar X Great White Shark

Doba květu: 50 až 65 dní

Kdy sklízet venku: začátkem října

Vnitřní výnos: 350 až 450 gramů na metr čtvereční

Venkovní výnos: až 900 gramů na jednu rostlinu

Obsah THC: 20 %

 

Seed banka

Balení semen

, ,

Typ semínek

CBD

Doba květu

Genetika

Výnos

Léčivé konopí

Pěstování

,

Nároky

THC

Výška

Akce RQS konopi