Skevlá konopná semienka Medical AMG Haze

Medical AMG Haze

Amnesia je velmi oblíbené konopí díky svému silnému účinku a sladké bylinné příchuti. Je to pravděpodobně jeden z nejslavnějších a nejsilnějších druhů Haze na světě.

Medical AMG Haze (Medical Amnesia Mac Ganja Haze) je z 80 % sativa a 20 % indica a na rozdíl od své mnohem silnější sestry obsahuje jen malé množství THC a má vysoký obsah CBD. Proto se také využívá hlavně pro lékařské účely nebo pro rekreační kuřáky, kteří si chtějí vychutnat chuť této skvělé marihuany a přitom se vyhnout silným psychedelickým účinkům.

Tato špičková sativa kvete 10 až 11 týdnů, a proto se v našem klimatu dá efektivně pěstovat pouze v interiéru, kde dorůstá výšky 80 až 120 cm. Co se týče obtížnosti, je to trochu citlivější rostlina, takže od vás bude vyžadovat o něco více pozornosti. Tím se však nenechte odradit, protože tento léčivý model za to rozhodně stojí.

Medical AMG Haze má sladkou a bylinnou vůni Haze a opravdu výbornou chuť. Když budete toto konopí kouřit, vaše chuťové pohárky se naplní parádně kořeněnou a sladkou příchutí, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat. Z lékařského hlediska se nejčastěji používá k zahnání bolestí a zvýšení chuti k jídlu.

nabídka KeraFeminizované1 kus 185  130 
nabídka KeraFeminizované3 kusy 449  314 
nabídka KeraFeminizované5 kusů 729  510 
nabídka KeraFeminizované10 kusů 1349  944 

Popis

Genetika: Amnesia x Mexican Haze

Doba květu: 10 až 11 týdnů

Obsah THC: nízký

Obsah CBD: vysoký

Unikátní vlastnosti:

  • Nízký obsah THC
  • Vysoký léčivý potenciál

Hledáte feminizovaná semena konopí? Pak jste na správném místě v KeraSeeds! Vyrobili jsme feminizovaná semena z více než 40 různých kmenů konopí. Jste nadšenci konopí? Pak jste určitě obeznámeni s našimi: OG Kush, NLX, Silver Haze, Jack Herer, Bubblegum nebo top 44. Hledáte exkluzivnější kmen konopí? Pak doporučujeme naše semena konopí Kera California!

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí