Kvalitní osivo méčivé marihuany Medical Skunk

Medical Skunk

Skunk je jedna z nejtradičnějších konopných rostlin na světě a její vysoce kvalitní genetika se často používá jako základ pro mnoho jiných odrůd. Proslavila se svou sladkou chutí a velkými palicemi, které poskytují obrovskou úrodu. Přestože jsou tato semínka konopí na trhu jež velice dlouho, jsou stále populárnější a neustále se vylepšují.

Skunk je sám o sobě velmi vhodný i pro lékařské účely, ale speciální odrůda Medical Skunk od SeedBanky Kera Seeds je pro tyto účely speciálně vyšlechtěná.

Medical Skunk totiž, na rozdíl od klasického skunku, obsahuje jen malé množství THC a má vysoký obsah léčivého CBD. Je ze 35 % sativa a 65 % indica a díky krátké době kvetení jde snadno pěstovat jak venku, tak i v interiéru. Je to silná a robustní rostlina, která není náchylná k plísním ani nemocem a je vhodná i pro začínající pěstitele. Dokonce může být pěstována jak v teplejších, tak i chladnějších podmínkách, protože není citlivá na chlad ani déšť.

Medical Skunk má stejně jako originál velice intenzivní chuť se sladkými tóny ovoce, která je jedinečná a lehce rozpoznatelná. Díky vysokému obsahu CBD vyvolává jen lehce psychoaktivní efekt. Z lékařského hlediska se výborně hodí na léčbu bolestí a skvěle zahání nechutenství.

nabídka KeraFeminizované1 kus 139 
nabídka KeraFeminizované3 kusy 359 
nabídka KeraFeminizované5 kusů 505 
nabídka KeraFeminizované10 kusů 939 

Popis

Genetika: Skunk #1

Doba květu: 7 až 8 týdnů

Obsah THC: nízký

Obsah CBD: vysoký

Unikátní vlastnosti:

  • Robustní rostlina, která není náchylná k plísním
  • Odolná proti chladu a dešti
  • Příjemně sladká vůně a chuť

Hledáte feminizovaná semena konopí? Pak jste na správném místě v KeraSeeds! Vyrobili jsme feminizovaná semena z více než 40 různých kmenů konopí. Jste nadšenci konopí? Pak jste určitě obeznámeni s našimi: OG Kush, NLX, Silver Haze, Jack Herer, Bubblegum nebo top 44. Hledáte exkluzivnější kmen konopí? Pak doporučujeme naše semena konopí Kera California!

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí