Semena zdravého konopí Medical White Widow
semena-zdraveho-konopi-Medical-White-Widow-4semena-zdraveho-konopi-Medical-White-Widow-3semena-zdraveho-konopi-Medical-White-Widow-2

Medical White Widow

White Widow není jen legendární odrůda konopí, která se prodává ve všech nizozemských kavárnách, ale je to též nejoblíbenější tráva na světě. To je sám o sobě dostatečný důvod k tomu, abyste si tato špičková semínka zkusili vypěstovat úplně sami! Není žádným překvapením, že tato nejslavnější továrna na konopí získala mnoho cen v konopných soutěžích (první již v roce 1995 na High Times Cannabis Cup).

Medical White Widow od SeedBanky Kera Seeds je speciálně vyšlechtěna pro léčebné účely, obsahuje jen malé množství THC a má vysoký obsah léčivého CBD.

Velmi snadno se pěstuje a produkuje vysoké výnosy, takže vám ji můžeme vřele doporučit i pokud patříte mezi začínající pěstitele. Kvete 8 až 9 týdnů a může se pěstovat venku i uvnitř, protože se umí velice dobře přizpůsobit i severoevropskému klimatu.

Medical White Widow velice osvěžující chuť s ovocnými tóny. Až ji poprvé ochutnáte, pochopíte, proč je tak oblíbená. Její efekt je velmi příjemný a díky vysokému obsahu CBD jen velice slabý. Nejčastěji se využívá k potlačení bolesti a zlepšení chuti k jídlu.

nabídka KeraFeminizované1 kus 139 
spinner
nabídka KeraFeminizované3 kusy 359 
spinner
nabídka KeraFeminizované5 kusů 505 
spinner
nabídka KeraFeminizované10 kusů 939 
spinner

Popis

Genetika: Brazilian Sativa x Southern Indian Indica

Doba květu: 8 až 9 týdnů

Obsah THC: nízký

Obsah CBD: vysoký

Unikátní vlastnosti:

  • Nejslavnější konopná rostlina
  • Holandské kořeny
  • Ideální pro začínající pěstitele
  • Vysoký výnos a příjemný účinek s vysokým léčebným potenciálem

Hledáte feminizovaná semena konopí? Pak jste na správném místě v KeraSeeds! Vyrobili jsme feminizovaná semena z více než 40 různých kmenů konopí. Jste nadšenci konopí? Pak jste určitě obeznámeni s našimi: OG Kush, NLX, Silver Haze, Jack Herer, Bubblegum nebo top 44. Hledáte exkluzivnější kmen konopí? Pak doporučujeme naše semena konopí Kera California!

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí