Semena zdravého konopí Medical White Widow

Medical White Widow

White Widow není jen legendární odrůda konopí, která se prodává ve všech nizozemských kavárnách, ale je to též nejoblíbenější tráva na světě. To je sám o sobě dostatečný důvod k tomu, abyste si tato špičková semínka zkusili vypěstovat úplně sami! Není žádným překvapením, že tato nejslavnější továrna na konopí získala mnoho cen v konopných soutěžích (první již v roce 1995 na High Times Cannabis Cup).

Medical White Widow od SeedBanky Kera Seeds je speciálně vyšlechtěna pro léčebné účely, obsahuje jen malé množství THC a má vysoký obsah léčivého CBD.

Velmi snadno se pěstuje a produkuje vysoké výnosy, takže vám ji můžeme vřele doporučit i pokud patříte mezi začínající pěstitele. Kvete 8 až 9 týdnů a může se pěstovat venku i uvnitř, protože se umí velice dobře přizpůsobit i severoevropskému klimatu.

Medical White Widow velice osvěžující chuť s ovocnými tóny. Až ji poprvé ochutnáte, pochopíte, proč je tak oblíbená. Její efekt je velmi příjemný a díky vysokému obsahu CBD jen velice slabý. Nejčastěji se využívá k potlačení bolesti a zlepšení chuti k jídlu.

nabídka KeraFeminizované1 kus 139 
nabídka KeraFeminizované3 kusy 359 
nabídka KeraFeminizované5 kusů 505 
nabídka KeraFeminizované10 kusů 939 

Popis

Genetika: Brazilian Sativa x Southern Indian Indica

Doba květu: 8 až 9 týdnů

Obsah THC: nízký

Obsah CBD: vysoký

Unikátní vlastnosti:

  • Nejslavnější konopná rostlina
  • Holandské kořeny
  • Ideální pro začínající pěstitele
  • Vysoký výnos a příjemný účinek s vysokým léčebným potenciálem

Hledáte feminizovaná semena konopí? Pak jste na správném místě v KeraSeeds! Vyrobili jsme feminizovaná semena z více než 40 různých kmenů konopí. Jste nadšenci konopí? Pak jste určitě obeznámeni s našimi: OG Kush, NLX, Silver Haze, Jack Herer, Bubblegum nebo top 44. Hledáte exkluzivnější kmen konopí? Pak doporučujeme naše semena konopí Kera California!

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí