konopné semeno Medicine Man

Medicine Man

Medicine Man je osvědčený konopný lék, který nejvíce ocení všichni uživatelé lékařské marihuany, jenž hledají konopnou odrůdu s vysokou hladinu kanabinoidů, jako je CBD.

Přesto že má vysoký obsah CBD, navozuje i velmi účinný efekt, takže s ním zacházejte opatrně. O kvalitě odrůdy Medicine Man svědčí také fakt, že od svého uvedení do prodeje získala koncem 90. let celou řadu ocenění v konopných soutěžích. Jeho až neuvěřitelné silné genetické dědictví pocházející z Brazilské Sativy a úžasného Afghánu pomáhá již po desítky let spoustě nemocným i nevyléčitelně nemocným pacientům.

Medicine Man produkuje až neuvěřitelné množství pryskyřice a má kompaktní strukturu jako indica. V průměru kvete v interiéru 56 až 60 dní, a pokud ho vysadíte ven, můžete očekávat sklizeň začátkem října. Nejedná se zrovna o nejjednodušší odrůdu na pěstování, ale pro pokročilého pěstitele nebude představovat žádný problém.

Za trochu péče a lásky se vám Medicine Man odvděčí velmi vysokým výnosem: dokáže vyprodukovat až 600 gramů léčivého konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

nabídka Mr. NiceRegulérní15 kusů 2866 
spinner

Popis

Aroma:

Léčivé účinky:

Výnos:

Genetika: Afghan x Brazilian sativa

Medicine Man (dříve znám pod jménem White Rhino) je velmi ceněný pro své léčivé účinky. (parádně tlumí bolesti a léčí nespavost i nechutenství).

V pozdních 90. letech minulého století získal celou řadu ocenění v konopných soutěžích.

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

Doba květu

Genetika

Pěstování

,

Výška

Výnos

Nároky

THC

CBD

Ocenění

Léčivé konopí

Akce RQS konopi