Brutální semínka konopí Mega Power Plant

Mega Power Plant

Mega Power Plant je indika a dominantní konopná odrůda, která má nejen vysoký obsah THC, ale obsahuje také až 4 procenta CBD!!

velmi vysoký léčivý potenciál a používá se zejména při léčbě chronických bolestí, bolestí zad, bolestí svalů a svalových křečí. Výborně také zahání stres a zvyšuje chuť k jídlu.

Je to kompaktní rostlina, která dosahuje výšky jen kolem 180 cm a produkuje nádherné palice bohatě pokryté bělavou pryskyřicí. Vyznačuje se také poměrně řídkým olistěním, takže se snadno zastřihuje.

Mega Power Plant voní po nepálském haši s nádechem Kushe a navozuje velmi příjemný a silně narkotický efekt.

Semínka konopí této skvělé odrůdy můžete pěstovat venku i uvnitř, kvetou přibližně 8 až 9 týdnů a jsou vysoce odolná proti nemocem i parazitům. Dobře také snášejí krátkodobý nedostatek vody či živin. V interiéru vám vynesou 500 až 575 gramů velmi silného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru a venku dokáží vyprodukovat až 400 gramů na jednu rostlinu.

V souhrnu se jedná o semínka konopí které uspokojí téměř každého pěstitele který hledá nenáročnou a velice výnosnou genetiku 🙂

 

Genetika: (NL x OG Kush) x Power Plant

nabídka Spliff SeedsFeminizované3 kusy 479 
nabídka Spliff SeedsFeminizované5 kusů 729 

Popis

Spliff Seeds semena konopí

Spliff seeds je banka, která vyrábí speciálně vyšlechtěná semena pro použití v growroomech (pěstování uvnitř). Vybírají ty nejlepší mateční rostliny, které potom generují semínka konopí.

Každá várka je pečlivě zkontrolována, aby se zachovaly klíčové vlastnosti, jako je úspěšnost klíčení a zdraví všech rostlin této seedbanky.

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Nároky

Výška

Výnos

THC

CBD