Nová semena marihuany Meringue

Meringue

V poslední dekádě si získávají sladce vonící a sladce chutnající konopné odrůdy stále větší popularitu. Pěstitele ze SeedBanky Dutch Passion si jsou tohoto trendu vědomi, a proto se rozhodli spojit elitní klony odrůd Wedding Cake a Animal Cookies, aby vytvořili jednu z nejsladších konopných rostlin v jejich katalogu.

Výsledkem je velmi lahodná, indica-dominantní odrůda konopí, kterou příznačně pojmenovali Meringue (velmi sladký italský desert).

Meringue se také může pochlubit vysokým obsahem THC (až 19%).

opravdu silný, až 3 hodiny trvající efekt s euforickým účinkem, který navozuje pocit pohody a uvolnění.

Pokud to s ním trochu přeženete a vykouříte velké množství za krátkou dobu, navodí vám velmi příjemný a povznášející efekt, který vás však hned tak s gauče nepustí.

Přestože jde o indica-dominantní odrůdu, produkuje velkou hlavní Colu, která je typická spíše pro sativy. Také má velký počet postranních větví, které jsou plné kompaktních palic, což z ní činí perfektního kandidáta pro pěstění systémem SCROG.

Tato špičková semínka konopí odrůdy Meringue můžete pěstovat venku i uvnitř a kvetou přibližně 8 týdnů.

Produkuje velmi vysoké výnosy, což je docela pozoruhodné vzhledem k tomu, že většina amerických hybridů má obvykle jen průměrný výnos. V interiéru dokáže vyprodukovat až 600 gramu velmi lahodného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.Dutch Passion-growmart-growshop

nabídka Dutch PassionFeminizované3 kusy 1229 
spinner
nabídka Dutch PassionFeminizované5 kusů 1849 
spinner
nabídka Dutch PassionFeminizované10 kusů 2959 
spinner

Popis

Meringue

Genetika: Wedding Cake x Animal Cookies

Doba kvetení: 8 až 9 týdnů

Obsah THC: 19%

Výnos: vysoký

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Nároky

Výnos

THC

CBD