Parádní konopná semínka Michka

Michka

Tato skvělá sativa dominantní konopná semínka byla pojmenována na počest Michky Seeligerové-Chatelainové, známé po celém světě jednoduše jako Michka. Tato grandiózní dáma pocházející z Francie je známá svým dobrodružným životem a svobodným duchem. Je spoluzakladatelka vydavatelství Mama Editions a také velice plodným autorem. Její články o pěstování léčivého konopí, konopné historii a kultuře jsou velmi populární a všeobecně uznávané.

Michka je nádherná konopná dáma se vzrušující vůní a příjemnou chutí, kterou si oblíbí každý milovník sativ.

V době blížící se sklizně je tato rostlina pokryta svěžími palicemi tak hustě, že téměř neuvidíte její stonek! Takto husté a kompaktní palice jsou poněkud neobvyklé, protože sativy většinou produkují květy, které se svou strukturou podobají spíše popcornu.

Má také pozoruhodně dlouhotrvající efekt s výborně energizujícím účinkem, který nezpůsobuje únavu, ba právě naopak. Také zvyšuje kreativitu, a proto se výborně  hodí pro umělecké aktivity.

Michka dokáže při pěstování venku vyrůst do opravdu působivých výšek, takže pokud nejste připraveni na to, aby vám na zahradě přibyl nový strom, zasaďte ji raději do květináče. Také ji samozřejmě můžete pěstovat uvnitř.

Pěstování těchto parádních konopných semínek se solidním výnosem a jedinečnou chutí i vůní je skutečným potěšením!

nabídka Sensi SeedsFeminizované3 kusy 689  482 
spinner
nabídka Sensi SeedsFeminizované5 kusů 1089  762 
spinner
nabídka Sensi SeedsFeminizované10 kusů 1909  1336 
spinner
nabídka Sensi SeedsRegulérní10 kusů 1349  944 
spinner

Popis

 

 

 

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

, ,

Doba květu

Genetika

Pěstování

Výška

Výnos

Nároky

THC

CBD