Mimosa Cake auto

Mimosa Cake auto

Mimosa Cake Auto je samonakvétací, lehce sativa-dominantní konopný hybrid, který vás na konci svého krátkého pěstebního cyklu překvapí obrovskými, extrémně aromatickými výnosy, jenž vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři.

Tento automat vám však nenabídne pouze výjimečně velké výnosy. Mimosa Cake Auto má také mimořádně lahodnou chuť, která osloví všechny vaše chuťové buňky a obsahuje až 24% THC, čímž se řadí mezi naše nejsilnější automaty. Je to prostě skvěle vyvážený model od kluků z FastBuds, jenž si můžete s láskou vypěstovat doma i vy….

Díky odolným genům je Mimosa Cake Auto velice nenáročným partnerem pro pěstování a bude tedy záleží jen na vás, zda si ji zasadíte uvnitř nebo venku. Je velmi přizpůsobivá, dorůstá výšky kolem 130 cm. a trvá ji pouhých 9 týdnů od vyklíčení semen, než z ní vykvete konopná rostlina na níž bude opravdu radost pohledět. Jakmile bude připravena ke sklizni, můžete v interiéru očekávat výnos 450 až 550 gramů konopí na metr čtvereční a venku přibližně 100 až 150 gramů na jednu rostlinu.

Jakmile bude vaše sklizeň nasbíraná, usušená a vytvrzená, začne být s Mimosa Cake Auto konečně opravdová zábava. Po celou dobu jejího pěstěni vám určitě neunikla její lákavá, sladce ovocná vůně a nyní konečně budete moci tento ovocný koktejl ochutnat. Mimosa Cake Auto vyvolává šťastné a euforické opojení, které si podobně jako koktejl Mimosa můžete bez problémů vychutnat kdykoli během dne. Je to prostě přejemně osvěžující, povznášející a pohodová travka, kterou si můžete vychutnat buď sami, nebo s vašimi dobrými přáteli.

nabídka Fast Buds1 kusSamokvetoucí 379 
spinner
nabídka Fast Buds3 kusySamokvetoucí 828 
spinner
nabídka Fast Buds5 kusůSamokvetoucí 1272 
spinner
nabídka Fast Buds10 kusůSamokvetoucí 2312 
spinner

Popis

Genetika: Mimosa Cake auto

Doba růstu: 9 až 10 týdnů od vyklíčení semen

Výnos: 100 až 150 gramů na jednu rostlinu

Obsah THC: 24%

Obsah CBD: 0-1%

Semena konopí od americké seedbanky Fast Buds – semínka té nejlepší kvality

 

Seed banka

Balení semen

, , ,

Typ semínek

Genetika

,

Pěstování

,

Nároky

Doba květu

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí