Nejlepší semena marihuany Mimosa EVO

Mimosa EVO

Mimosa EVO je dlouho očekávané konopí z laboratoří SeedBanky Barney’s Farm, které se konečně dostalo i do nabídky našeho e-shopu.

Toto konopné monstrum bylo vyvinuto ze slavné Mimosy, jež byla spojena s vybraným klonem odrůdy Orange Punch. Výsledkem je lehce indika-dominantní hybrid, který umí vyprodukovat přímo obrovské palice, jež jsou bohatě nasycené konopnými kanabinoidy i terpeny.

Výnosy odrůdy Mimosa EVO jsou přímo šílené!! V interiéru z ní můžete získat až 700 gramů extrémně silného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru za 65 až 70 dní od počátku fáze kvetení, a pokud si ji zasadíte venku na dobře prosvětleném místě, může vám v průběhu října vyprodukovat až 2 kilogramy špičkové marihuany z jediné rostliny!!

Mimosa EVO se navíc snadno pěstuje a má pikantní citrusovou příchuť s nádechem lesního ovoce, kterou si okamžitě zamilujete. Také má extrémně silný efekt s euforickým a zároveň uklidňujícím účinkem, který vám vydrží skoro na celý den a vyvolá příjemný pocit štěstí a radosti.

Tato neuvěřitelná konopná holka obsahuje průměrně 24 až 26 % THC, ale pokud patříte mezi pěstitele, jenž ze svých rostlinek dokáží vyždímat maximum, můžete se těšit až na 30 % THC, což je více než dost i pro ty nejzkušenější uživatele marihuany…

 

nabídka Barneys FarmFeminizované3 kusy 903 
spinner
nabídka Barneys FarmFeminizované5 kusů 1399 
spinner
nabídka Barneys FarmFeminizované10 kusů 2599 
spinner

Popis

Mimosa EVO

Genetika: Mimosa X Orange Punch (40% sativa / 60% indika)

Doba kvetení: 65 až 70 dní

Kdy sklízet venku: v říjnu

Výška v interiéru: 80 až 90 cm

Výnos v interiéru: až 700 gramů na metr čtvereční

Výška venku: 180 až 220 cm

Výnos venku: až 2000 gramů na jednu rostlinu

Obsah THC: v průměru 24 až 26 %, naměřené maximum: 30 %

Šťastný a povznášející efekt, citrusová chuť.

barneys-farm-growshop-growmart

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

,

Doba květu

Pěstování

,

Nároky

Výška

,

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí