Autoflowering outdoor mix

Produkt se již neprodává

A máme tu sběratelské kolekce semen konopí od seed banky Royal Queen seeds.

ROYAL QUEEN SBĚRATELSKÝ MIX SEMÍNEK

OUTDOOR MIX AUTOFLOWERING

Sběratelský mix semínek konopí od této známé seed banky určené pro outdoor. Automaty!

Tyto a jiné setíky semínek jsou ideální pro ty, co chtějí vyzkoušet více modelů a odrůd a neutrácet za plnohodnotná balení. Pokud tedy ještě hledáš ten „svůj“ model, tato nabídka je pro tebe ideální.

 

 

Popis

Již se neprodává

Chcete něco pěstovat, ale váháte, který z našich skvělých samonakvétacích strainů zvolit? V tom případě nabízíme náš dokonalý mix. Jedná se o smíšené balení, které obsahuje výběr našich originálních a nových samonakvétacích strainů.

[info ]

ROYAL QUEEN SBĚRATELSKÝ MIX SEMÍNEK

OUTDOOR MIX AUTOFLOWERING

Sběratelský mix semínek konopí od této známé seed banky určené pro outdoor. Automaty!
[/info]

Royal Queen Seeds Autoflowering Outdoor Mix obsahuje

V této kombinaci naleznete některé z našich úžasných, nových samonakvétacích hybridů – Northern Light Automatic, Royal AK Automatic a Royal Bluematic. Jedná se ve všech případech o samonakvétací verze klasických strainů, které jsou známé a oblíbené po celém světě. Royal Bluematic bude připraven ke sklizni za 8 až 9 týdnů. Royal AK Automatic a Northern Light Automatic potřebují trochu více času, tyto strainy dozrávají za 9 až 10 týdnů.

Získáte také některé z našich klasických samonakvétacích strainů – Royal Dwarf, Easy Bud, Quick One a Royal Automatic. To jsou některé z prvních samonakvétacích strainů, které byly světu představeny, a které si rychle získaly oblibu u mnoha pěstitelů samonakvétacích strainů. Doba od zasetí semínka do sklizně je u všech těchto variet pouhých 8 až 9 týdnů.

Seed banka

,

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

, ,

Doba květu

,

Pěstování

,

Nároky

,