Moby Dick 2

Když byl v roce 2005 představen první Moby Dick, pěstitelé konopí byli přímo nadšení. Jediné, co si přáli, bylo zvýšení jeho výnosů, aby ho mohli mít ještě více. Pěstitelé z Dinafemu vyslyšeli modlitby svých věrných zákazníků, a začali svůj takřka dokonalý model ještě vylepšovat. Díky tomu vám konečně můžeme představit tento dokonalý model, který v Dinafemu pojmenovali Moby Dick 2.

Moby Dick 2 voní i chutná naprosto stejně jako klasický Moby Dick, ovšem má ještě větší potenciál opravdu obřího výnosu. Je to lehce sativa-dominantní kráska, která však ke svému obřímu výnosu vyžaduje dostatek času, takže v našem klimatu nestihne plně dozrát, než přijde studený a vlhký konec podzimu. Proto se také u nás pěstuje pouze v interiéru, nebo v kvalitním skleníku.

Navíc je to docela náročná rostlina, která pro svůj obří výnos vyžaduje dostatečné množství zinku a železa v půdě (či jiném substrátu). Neberte to však tak, že byste si doma nemohli vysadit Moby Dick 2, protože nemáte dostatek zkušeností. Pouze tím chceme upozornit na to, že opravdu obří výnosy se podaří jen těm pěstitelům, co už vědí jak na to…

Jinak je Moby Dick 2 opravdu silným konopím, které dokáže nezkušeného kuřáka položit na gauč téměř brutální silou. To je způsobeno hlavně vysokým obsahem THC (16 až 20 %). Zároveň je to však i velmi veselá travička, která se nejlépe kouří v kruhu nejbližších přátel a jejíž efekt vydrží několik dlouhých hodin.

nabídka DinafemFeminizované3 kusy 779 
nabídka DinafemFeminizované10 kusů 2529 
nabídka DinafemFeminizované5 kusů 1299 

Popis

Moby Dick 2

Genetika: JYD Haze X Northern Lights (45% indika / 55% sativa)

Doba kvetení: 60 až 70 dnů

Kdy sklízet venku: koncem října

Výnos v interiéru: 450 až 650 gramů na metr čtvereční

Venkovní výnos: 1000 až 2000 gramů na jednu rostlinu

Venkovní výška: až 3,5 m

Obsah THC: 16 až 20 %

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Pěstování

Výška

Nároky

Doba květu

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí