moby-dick-xxl-autoflowering-growmart

Moby Dick XXL Auto

Semena marihuany Moby Dick XXL Auto od Dinafem Seeds jsou feminizovanou samonakvétací odrůdou konopí typu Sativa/Indica/Ruderalis, která je plodem křížení odrůd White Widow XXL Autoflowering a Haze XXL Autoflowering. Jedná se o samonakvétací semeno marihuany na vysoké úrovni, s velmi vyváženým a silným účinkem. Na samonakvétací druh produkuje neuvěřitelné množství pryskyřice a květů.

Samonakvétací odrůda Moby Dick XXL Auto se zrodila s cílem uspokojit i ty nejnáročnější pěstitele, kteří usilují o bohatou sklizeň té nejlepší možné kvality na všech úrovních. Je to elegantní, statná rostlina, která rychle kvete, velmi snadno se pěstuje a produkuje těžké kompaktní palice plné pryskyřice. Jedná se o vylepšenou verzi naší odrůdy Moby Dick Auto.

Semeno marihuany Moby Dick XXL Auto od Dinafem Seeds poskytuje dobré výsledky při pěstování indoor i outdoor, ale v interiéru je vhodné ponechat mezi rostlinami dostatečný prostor, aby mohly hojně růst. Aby se rostlina optimálně vyvíjela, doporučuje se zapravit do půdy 30 % kokosu a často zalévat malým množstvím vody.

Rostliny marihuany Moby Dick XXL Auto mají intenzivní vůni a chuť s tóny citrusů, borovice, exotických dřevin a sladké indiky. Její dlouhotrvající účinek je silný a fyzický. Je ideální odrůdou marihuany pro odpočinek o samotě nebo s přáteli.

Genotyp: White Widow XXL Auto x Haze XXL Auto

nabídka DinafemSamokvetoucí3 kusy 696 
spinner
nabídka DinafemSamokvetoucí5 kusů 1169 
nabídka DinafemSamokvetoucí10 kusů 2269 

Popis

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

Akce RQS konopi