Nejvýnosnější semena konopí - Moby Dick

Moby Dick

Moby Dick je sativa-dominantní konopný hybrid, který vznikl zkřížením konopných Legend White Widow a G13 Haze. Výsledkem je originální odrůda s inovativním charakterem, která má velice silný účinek a umí vyprodukovat přímo mamutí výnosy.

Tato parádní konopná holka si od svých rodičů bere opravdu jen to nejlepší. Kvete jen 70 dní (na hybrid z linie Haze je to velice krátká doba), má velkou vegetativní sílu a skvělou exotickou vůni.  Za tuto poměrně krátkou dobu dokáže v interiéru vyrůst do výšky 140 cm a vyprodukovat až 700 gramů vysoce kvalitní marihuany na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru. Venku se z ní pak stává pravá konopná bestie, která může vyrůst do výšky větší než 3 metry.

Moby Dick své pěstitele oslní nejen parádním výnosem, ale i vysokou účinností. Má totiž krásně husté palice, které po vysušení vypadají jako bílé nuggety a obsahují až 27 % THC!! Díky tomu navozují příjemně dlouhotrvající efekt s povznášejícím účinkem, který vás naplní energií a podporuje kreativitu.

Je to tedy silné a výnosné konopí s fantasticky kyselou chutí a sladkou vůní, ve které rozpoznáte kadidlo a vanilku. Tento model vám vřele doporučujeme vyzkoušet.

nabídka Barneys FarmFeminizované3 kusy 697 
spinner
nabídka Barneys FarmFeminizované5 kusů 1084 
spinner
nabídka Barneys FarmFeminizované10 kusů 1959 
spinner

Popis

Moby Dick

Genetika: G13 Haze X White Widow (75% sativa / 25% indika)

Doba kvetení: 63 až 70 dní

Kdy sklízet venku: v polovině října

Výnos v interiéru: až 700 gramů na metr čtvereční

Výnos venku: 1000+ gramů na jednu rostlinu

Obsah THC: 27 %

Výška v interiéru: 120 až 140 cm

Výška venku: 250 až 350 cm

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Doba květu

,

Pěstování

,

Nároky

Výška

,

Výnos

,

THC

CBD

Léčivé konopí