Nová semínka perfektního konopí Mokum’s Tulip

Mokum’s Tulip

Mokum’s Tulip je nejžhavější novinka z katalogu špičkové holandské SeedBanky Dutch Passion.

Šéf pěstitelů z Dutch Passion narazil při jedné ze svých pracovních cest na jeden velmi zvláštní fenotyp Gelata, který měl opravdu úžasnou vůni karamelových bonbónů a překrásně namodralé listy. Jeho palice byly tvrdé jako kámen a měly ohromující bohatou chuť, která byla lahodně sladká, stejně jako její vůně. Okamžitě poznal, že tento výjimečný fenotyp bude vynikající základní materiál pro další křížení.

A právě z tohoto výjimečného fenotypu Gelata vznikl Mokum’s Tulip (Mokum je staré hebrejské jméno pro Amsterdam).

Mokum’s Tulip je parádní rostlina, která se snadno pěstuje jak uvnitř, tak i venku a velmi intenzivně se rozvíjí ve všech svých stádiích. Zejména při pěstění venku se z ní může stát opravdový konopný obr, který při dostatku světla a živin dokáže vyprodukovat i více než 1200 gramů špičkového konopí na jednu rostlinu.

Má velmi vysoký obsah THC (až 22%) a jeho silný, dobře vyvážený efekt navozuje velmi pozitivní a euforický účinek. Je to ideální model, který si můžete užívat kdykoliv během dne.

Mokum’s Tulip produkuje velmi kompaktní palice s vysokým obsahem pryskyřice, jejichž aroma připomíná vůni červeného tulipánu.

Semínka tohoto excelentního konopí kvetou 8 až 9 týdnů a v interiéru dokáží vyprodukovat 550 až 650 gramů silného a lahodného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru. 

Dutch Passion-growmart-growshop

nabídka Dutch PassionFeminizované3 kusy 1349 
spinner
nabídka Dutch PassionFeminizované5 kusů 1949 
spinner
nabídka Dutch PassionFeminizované10 kusů 3449 
spinner

Popis

Mokum’s Tulip

Genetika: Gelato elite clone x Sherbet elite clone

Doba kvetení: 7 až 8 týdnů

Obsah THC: 22%

Výnos: vysoký

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Nároky

Výnos

THC

CBD