Money Maker | AKCE 1+1 ZDARMA

Při koupi jednoho balení obdržíte další balení zdarma 3+3 zdarma | 5+5 zdarma | 10+10 zdarma

Money Maker je pravé konopí ze staré školy, které produkuje tak vysoké výnosy, že bylo pojmenováno „mašina na peníze“. Proto není divu, že je tento model velmi oblíbený mezi komerčními pěstiteli a naleznete ho i ve většině holandských kaváren.

Tato extrémně výnosná indika vznikla křížením konopné legendy Master Kush, jež získala své první ocenění v prestižní konopné soutěži High Times již počátkem 90. let. Je to středně vysoká rostlina, která kvete pouhých 8 až 9 týdnů a výborně se ji daří jak v klasické půdě, tak i v kokosových, hydroponických nebo aeroponických systémech. Navíc jí je úplně jedno, jestli se bude pěstovat venku nebo uvnitř, protože v obou případech vám dokáže vyprodukovat až 1 kilogram vysoce kvalitního konopí na jednu rostlinu (respektive na metr čtvereční v interiéru).

Money Maker je opravdu velice kvalitní marihuana, jejíž palice jsou krásně husté a pokrývá je extrémní množství pryskyřičných žláz, díky nimž vypadají, jako by byly posypané cukrem. Její mohutné plody jsou navíc tak těžké, že budete muset vaši rostlinku nějak podepřít, abyste zabránili ohýbání, či dokonce lámání větví. Příjemné je také to, že Money Maker má velmi vysoký poměr květů na list, což znamená méně práce s manikúrou po sklizni.

Řádně vysušené palice této „mašinky na peníze“ mají ovocně sladkou vůni se zemitými a kořeněnými podtóny a při jejich kouření pocítíte v ústech ořechovou, kořeněnou a ovocnou chuť s lehkou příměsí česneku.

Je to silná indika s intenzivním relaxačním efektem, která se přímo dokonale hodí pro meditaci nebo odpočinek po dlouhém pracovním dni.

 

nabídka Strain HuntersFeminizované3 kusy 389 
spinner
nabídka Strain HuntersFeminizované5 kusů 550 
spinner
nabídka Strain HuntersFeminizované10 kusů 935 
spinner

Popis

Prodej semínek konopí od strain huntersMoney Maker

Genetika: Original Master Kush X (Hindu Kush X Skunk) (70% indika / 30% sativa)

Doba květu: 8 až 9 týdnů

Obsah THC: vysoký

Výnos: až 1000 gramů na jednu rostlinu

Efekt: silný, relaxační, velmi intenzivní, meditativní, způsobuje Chouch Locking

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Nároky

Ocenění

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí