Semena rychle rostoucí - Moroccan Beldia Kif

Moroccan Beldia Kif

Moroccan Beldia Kif je tradiční konopná rostlina z Maroka (z oblasti Rif poblíž Ketamy a Chefchaouenu), kterou místní obyvatelé využívají k výrobě proslulého marockého blond hašiše.

Tato výjimečná rostlina je jednou z nejrychleji rostoucích sativ na naší planetě, a to díky částečně samonakvétacím vlastnostem, jež získala za více než tisícileté období, po které se pěstuje v suchém a horkém Maroku. Díky tomu se toto konopí seje na začátku jara, začíná kvést v červnu, a sklízí již v srpnu. Poté ho místní obyvatelé ručně zpracovávají, aby vytvořili tradiční marocký hašiš, jenž je známý po celém světě.

Marocké rostliny jsou malé, mají poměrně široké listy, a až dosáhnou pohlavní dospělosti, rychle rozkvetou a vytvoří pěkné palice. Moroccan Beldia Kif se tradičně pěstuje přímo v půdě, nepotřebuje takřka žádné hnojivo, a vystačí si dokonce i s velmi malým množstvím vody, což znamená, že má excelentní odolnost vůči teplu i suchu, a je to takřka bezúdržbové konopí.

Maroko je největším producentem hašiše, bohužel od počátku 21. století zde dochází k masivnímu dovážení zahraničních konopných genetik z Evropy a Severní Ameriky, protože mají lepší účinnost i výnosy. I když se tyto nové genetiky vysazují jen na určitých farmách, dochází ke značné genetické kontaminaci po celém Maroku, takže místní hašiš postupně ztrácí své charakteristické vlastnosti, díky nimž byl světovou jedničkou konopné scény 20. století.

Naštěstí jedna nepojmenovaná skupina marockých pěstitelů věnovala SeedBance ACE Seeds své starodávné dědictví marockých semen pro jejich další reprodukci a uchování, než je nezastavitelná genetická kontaminace zcela zničí. A proto vám také ACE Seeds nabízí tuto mýtickou hašovou rostlinu v její nejčistší původní podobě.

nabídka AceFeminizované1 ks 256 
spinner
nabídka AceFeminizované3 kusy 718 
spinner
nabídka AceFeminizované5 kusů 1095 
spinner
nabídka AceRegulérní5 kusů 699 
spinner
nabídka AceRegulérní10 kusů 1095 
spinner

Popis

Moroccan Beldia Kif

Genetika: Land-race Moroccan (100% sativa)

Doba kvetení: 49 až 56 dní

Kdy sklízet venku: v srpnu

Obsah THC: 2,5 až 5 %

Obsah CBD: 0 až 2 %

Výnos: průměrný

Příchuť: zemitá, kořeněná, bylinná, dřevitá

Efekt: uklidňující, introspektivní, meditativní

Ace seeds jsou průkopníky v analýze kanabinoidů a terpenů, které potvrzují, že semena konopí této seedbanky mají udávané kvality. Ace seeds sídlí ve Španělsku a byla založena roku 2005. Soustředí se zejména na profesionální pěstitele konopí a neustále rozšiřují svoji nabídku semen včetně speciálních limitovaných edit pro pěstitele konopí

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

,

CBD

,

Léčivé konopí