Nová semínka léčivého konopí Morpheus

Morpheus

Morpheus je nový indica-dominantní hybrid od špičkové SeedBanky Buddha Seeds, který se vyznačuje perfektně vyváženým obsahem THC a CBD (poměr 1 : 1, až 20 %).

silně relaxační efekt s perfektně uklidňujícím účinkem, díky kterému se výborně hodí zejména pro terapeutické účely.

A to není ani zdaleka vše! Morpheus má lahodně sladkou a citrusovou chuť se zemitými poznámkami a produkuje extrémně vysoké výnosy.

Tato špičková rostlina má krásně rozvětvenou strukturu, silný růst a produkuje krásné palice s vysokým obsahem pryskyřice.

Morpheus prostě potěší i ty nejnáročnější uživatele.

Tato výjimečná semínka konopí můžete pěstovat venku i uvnitř a kvetou přibližně 65 dní.

V interiéru dokáží vyprodukovat 450 až 500 gramů perfektního konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Pokud je budete pěstovat venku, budou připravena ke sklizni začátkem října a vyprodukují vám 1000 až 1500 gramů na jednu rostlinu.

nabídka BuddhaFeminizované1 kus 230 
nabídka BuddhaFeminizované3 kusy 575 
nabídka BuddhaFeminizované5 kusů 979 
nabídka BuddhaFeminizované10 kusů 1799 

Popis

SeedBanka Buddha Seeds prodává pouze kvalitní a vysoce výnosná konopná semínka a má více než desetiletou zkušenost s genetickou stabilizací a vylepšováním konopí s jednoznačným zaměřením na vývoj samonakvétacích odrůd, které získaly i několik ocenění v konopných soutěžích.

Katalog této SeedBanky obsahuje legendární automaty, které se setkaly s velmi pozitivní reakcí od konopných pěstitelů z celého světa (např. Deimos nebo Magnum). Přesto jsou všechny konopné odrůdy pro pěstitele z Buddha Seeds stejně důležité, protože byly vyvinuty s neúnavným úsilím a odhodláním.

 

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, , ,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Nároky

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí