Semena konopí Angel's Breathe

Angel’s Breathe

Angel’s Breathe má výborné genetické složení, skvělou chuť a špičkový efekt. Patří mezi velmi vyhledávané konopné odrůdy, zejména mezi zkušenými pěstiteli.

Je to klasická sativa, která kvete 11 až 12 týdnů, a proto se v našem klimatu hodí jen pro pěstování uvnitř, kde dokáže vyprodukovat přibližme 400 až 550 gramů vysoce kvalitního konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Angel’s Breathe má skvělou ovocnou chuť, která připomíná zralé Mango, příjemně omamnou vůní a velice příjemný efekt. Toto konopí však neslouží jen k rekreačním účelům, ale má i vysoký léčivý potenciál.

Pěstění tohoto konopí je však trochu obtížnější, zejména co se týče výběru správného fenotypu, a proto ho doporučujeme spíše pro zkušené pěstitele. Výběr té správné mateřské rostliny totiž může trochu připomínat hledání zlatých nugettů v korytu řeky. Pokud však do správného výběru vložíte dostatek času, bude odměněni špičkovým a velice kvalitním konopím.

Je to skutečně kvalitní rostlina s výbornou chutí pro pravé konopné znalce.

nabídka Mr. NiceRegulérní15 kusů 2769 
spinner

Popis

Aroma:

Léčebné účinky:

Váha:

Genetika: NL5 x Haze x Afghan x Skunk

Tato špičková semínka konopí z nabídky SeedBanky Mr.Nice patří mezi nejslavnější a nejprodávanější. Angel’s Breathe je přímo kultovní konopí.

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

Doba květu

Genetika

Pěstování

Výška

Výnos

Nároky

THC

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi