Nová semena konopí Nepal Jam x Kali China

Nepal Jam x Kali China

Nepal Jam x Kali China je velice zajímavý konopný hybrid, který kombinuje mnoho žádoucích a pozitivních vlastností v jediné rostlině.

Tento lehce sativa-dominantní hybrid má nízkou, kompaktní sloupcovitou strukturou, takže je velice dobře ovladatelný a snadno se pěstuje. Navíc kvete pouhých 8 týdnů, takže vám při pěstění venku krásně stihne dozrát před příchodem podzimních dešťů. Jeho husté a silně pryskyřičné palice mají střední velikost a dobrý poměr květů na list, což příjemně usnadní její sklizeň i finální sušení.

Nepal Jam x Kali China je silná marihuana, jež obsahuje až 18 % THC a vyvolává velmi příjemný, radost-navozující efekt, který je podpořen sladce medovou chutí, jež připomíná čerstvý karamel. Jeho výjimečně sladká chuť a velice příjemný efekt z něj činí parádní model pro všechny konopné labužníky, kteří upřednostňují skvělou chuť a prvotřídní efekt.

Tato konopná holka se skvěle hodí do interiéru i exteriéru, kvete jen 56 dní, a může se pochlubit i výborným výnosem. Proto je také vynikající volbou pro pěstitele, jenž hledají vysoce kvalitní sativa hybridy s krátkou dobou kvetení pro chladnější počasí, nebo pro pěstování v omezených prostorech.

nabídka AceFeminizované1 ks 250 
spinner

Popis

Nepal Jam x Kali China

Genetika: Nepal Jam (F7) X Kali China (F4) (60% sativa / 40% indika)

Doba kvetení: 56 dní

Kdy sklízet venku: konec září – začátek října

Obsah THC: 15 – 18 %

Obsah CBD: 0.3 %

Příchuť: karamel

Efekt: šťastný, relaxační

Ace seeds jsou průkopníky v analýze kanabinoidů a terpenů, které potvrzují, že semena konopí této seedbanky mají udávané kvality. Ace seeds sídlí ve Španělsku a byla založena roku 2005. Soustředí se zejména na profesionální pěstitele konopí a neustále rozšiřují svoji nabídku semen včetně speciálních limitovaných edit pro pěstitele konopí

Seed banka

Typ semínek

, ,

Balení semen

Genetika

,

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

,

THC

CBD

Léčivé konopí