Semena marihuany Neville's Skunk

Neville’s Skunk

Na Neville’s Skunk od SeedBanky Mr.Nice čekali pěstitelé několik let a výsledek opravdu stojí zato. V tomto strainu se ukrývá velice kvalitní genetika slavné oldschoolové odrůdy Neville’s Haze, spojená s geny Afghani a Skunku. Neville’s Haze, je vůbec první vyšlechtěný středoafrický hybrid a proto byl pojmenován po svém tvůrci Nevillovy.

Neville’s Skunk je velice dobrý konopný hybrid, který občas vykvete již za 10 týdnů, ale většinou pokvete až 12 týdnů, takže se hodí spíše pro pěstění v interiéru, nebo ve skleníku.

Delší čekání na úrodu se však opravdu vyplatí, protože Neville’s Skunk opravdu vynikající chuť. Při kouření tohoto konopí se budete cítit, jako by jste kousali do duhy. V ústech totiž pocítíte snad všechny konopné příchutě, které jste v životě ochutnali, a vaše chuťové pohárky budou doslova tančit blahem.

Jako pravé konopí z rodiny Haze, navozuje Neville’s Skunk přímo ohromující efekt a také umí dobře pomoci uživatelům léčivé marihuany kteří hledají lék i na něco jiného než je „Světový mír“.

A na závěr ještě jedno varování. Až si zakoupíte a poprvé ochutnáte Neville’s Skunk, nachystejte se na to že už nikdy nebudete chtít pěstovat žádnou jinou rostlinu! 🙂

nabídka Mr. NiceRegulérní15 kusů 2333 
spinner

Popis

Aroma:

Léčebné účinky:

Výnos:

Genotyp: Northern Light x Haze x Afghan x Skunk

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

Doba květu

Genetika

Pěstování

Výška

,

Výnos

Nároky

THC

CBD