NEW YORK 47 semínka 1

New York 47

Semínka konopí New York 47 vznikla křížením legendární odrůdy AK-47, jejíž efekt najíždí rychleji než kulka z útočné pušky s výjimečným New York Dieselem, jehož příchuť motorové nafty si vysloužila obrovskou popularitu. Proto není divu, že výsledný model má vysoký obsah THC (až 20 %), silný efekt a skvělý léčivý potenciál.

Je to poměrně vysoký sativa-dominantní hybrid, který se dobře pěstuje, kvete 60 až 70 dní a má vysokou odolnost vůči plísním i škůdcům. Proto se také často doporučuje začínajícím pěstitelům.

New York 47 má pověst úžasně plodné rostliny s velkými a kompaktními palicemi, které mají silnou citrusovou vůni s příměsí motorové nafty a chutnají přímo úžasně. Tato rostlina má též silně euforický efekt, který vyvolává smích a skvěle zlepšuje náladu. Postupem času se pak efekt stává více relaxačním a příjemně uvolní celé vaše tělo i mysl. Nejlépe se hodí ke hraní počítačových her, ke čtení a k odpoledním procházkám.

O vysoké kvalitě tohoto konopí svědčí i fakt, že získalo druhou cenu v konopné soutěži INSIDE – THC POPULAR VALENCIA CUP 2014.

 

World of seeds semínka

nabídka World of Seeds3 kusyFeminizované 599 
spinner
nabídka World of Seeds7 kusůFeminizované 1228 
spinner
nabídka World of Seeds12 kusůFeminizované 1799 
spinner

Popis

World of seeds semínkaNew York 47

Genetika: NYC Diesel X AK-47 (40% indika / 60% sativa)

Doba květu: 60 až 70 dní

Obsah THC: 20 %

Výnos (vnitřní): 450 až 500 gramů na metr čtvereční

Výnos (venku): až 800 gramů na jednu rostlinu

 

 

Seed banka

Balení semen

, ,

Typ semínek

CBD

Doba květu

Genetika

Výnos

Ocenění

Pěstování

,

Nároky

THC

Výška

Léčivé konopí

Akce RQS konopi