super výnosná semínka trávy New York Diesel Auto

New York Diesel Auto

New York Diesel Auto je výjimečný konopný klenot ze SeedBanky Expert Seeds, který vám vřele doporučujeme zařadit do vaší sbírky. Vyniká obzvláště svou silně štiplavou příchutí motorové nafty, obrovským výnosem a parádním cerebrálním efektem.

Odrůda konopí New Yorku Diesel Auto obsahuje až 18 % THC a vyvolává silný efekt, který své uživatele naplní energií a aktivuje jejich mysl. Tento účinek je spojen s příjemně povznášejícími pocity euforie a častými výbuchy kreativity. Již pár minut po prvním „hitu“ se výrazně zlepší vaše komunikační i socializační schopnosti a pocítíte touhu zapojit se do fyzických aktivit.

To je také možná důvod, proč si New York Diesel Auto doma často pěstují sportovci, jenž tuto odrůdu využívají ke zlepšení své motivace a doplnění tolik potřebné energie.

Tato výborná konopná samonakvétačka má navíc nadprůměrný obsah CBD a často se využívá ke zlepšení chuti k jídlu, zmírnění bolestí, léčbu nevolností, depresi, migrén, svalových křečí, úzkosti a stresu.

New York Diesel Auto je prostě rychle rostoucí „automat“, který bude připraven ke sklizni za pouhých 8 týdnů od vyklíčení semen a navíc dokáže vyprodukovat přímo neslýchaně vysoké výnosy (až 600 gramů marihuany na jednu rostlinu).

nabídka Expert SeedsSamokvetoucí3 kusy 686 
spinner
nabídka Expert SeedsSamokvetoucí5 kusů 1029 
spinner
nabídka Expert SeedsSamokvetoucí10 kusů 1877 
spinner

Popis

Expert seeds kvalitní výběr semen konopí nejlepších odrůd a genetik

Genetika: New York Auto Diesel X Ruderalis (sativa-dominantní)

Doba růstu: 8 týdnů od vyklíčení semínek

Výnos uvnitř: až 500 gramů na metr čtvereční

Výnos venku: až 600 gramů na jednu rostlinu

Obsah THC: 18 %

Obsah CBD: 1 %

 

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

,

Výnos

,

THC

CBD

Léčivé konopí