Semena Super konopí Nicole Kush

Nicole Kush

Nicole Kush je energická, středně vysoká konopní rostlina s velmi vysokým obsahem THC, intenzivní chutí a skvělým efektem.

Vynikající příchuť kombinovaná se vzácnou genetikou dělají z Nicole Kush unikátní model, který prostě„musíte vyzkoušet“. Toto špičkové konopí má opravdu parádní efekt, který vyvolá silný nástup euforie, jenž vás bude nutit k chichotání a vyvolá hluboký pocit klidu a štěstí. Později nastoupí silně uvolňující účinek, který vás uklidní a uvolní i po tom nejrušnějším dni.

Nicole Kush je skvělá volba pro všechny uživatele konopí, protože i když obsahuje až 25 % THC, její efekt není úplně ohromující. Navíc má příjemnou a intenzivní chuť, která vám bude tančit na jazyku ještě dlouho po posledním „hitu“.

Tato výjimečná konopná rostlina se snadno pěstuje a produkuje velmi pěkné výnosy, ze kterých se budete moci těšit již za 60 dnů poté, co rostlina přejde do kvetoucí fáze.

Nicole Kush je opravdu skvělý model, možná jeden z nejlepších na trhu. Sdílejte ho s přáteli, protože to jsou často ty nejlepší momenty v našem životě.

nabídka Growers ChoiceFeminizované5 kusů 749 

Popis

Genetika: 70% indica, 30% sativa

Doba květu uvnitř: 8 až 9 týdnů

Kdy sklízet venku: konec září

Obsah THC: 21 – 25 %

Obsah CBD: 0,6 – 1 %

Vnitřní výnos: 450 až 600 gramů na metr čtvereční

Venkovní výtěžek: 500 až 600 gramů na jednu rostlinu

 

Growers Choice semínka konopí - semena marihuany

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí