Nordle

Během šedesátých a začátkem sedmdesátých let minulého století se dal nejlepší hašiš na světě zakoupit jen v Afghánistánu. Byl tvořen krásně lepkavou pryskyřici, měl čistou barvu i texturu a jeho huňatá chuť byla stejně sladká jako med. Sám tehdejší vládce země, král Saber Shah, ho miloval, ale v roce 1973 byl král sesazen a v roce 1979 napadli zemi Rusové, čímž začalo problémové období nejen pro tuto zemi, ale i pro hašiš, jenž se brzy nato změnil na nekvalitní směsku z různých rostlin, kterou pohromadě držel živočišný tuk.

Nevil a Shantibaba poprvé propašovali afghánský hašiš do Evropy v roce 1970 a z důvodů, které dodnes nejsou úplně známé jej nazvali „Nordle“.

Balíček těchto konopných semen pojmenovaných Nordle (jako poctu starým dobrým časům) je určen k tomu, aby přivedl tento takřka zapomenutý div šedesátých let zpátky do vašich pěstíren.

Nordle dokáže v interiéru vykvést již za 6 týdnů, ale to je spíše extrémní výsledek. Normální doba květu se pohybuje od 7 do 9 týdnů. Pokud ho budete pěstovat venku, mel by vykvést do poloviny října, ale dejte si velký pozor na deště, jelikož není moc odolný vůči plísním.

Tento konopný hybrid je pravděpodobně jedním z nejlepších alrounderů, což znamená, že se dá použít takřka na cokoli.

nabídka Mr. NiceRegulérní15 kusů 1944 
spinner

Popis

Aroma:

Léčebné účinky:

Výnos:

Genetika: Afghan x Skunk#1

V letech 1960 až 1970 se dal nejkvalitnější Hašiš zakoupit pouze v Afghánistánu a Mr.Nice vozil tento luxusní hašiš do Evropy pod jménem Nordle. Je to opravdu perfektně vyvážený hybrid.

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

Doba květu

Genetika

Pěstování

,

Výška

Výnos

Nároky

THC

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi