sepr léčivá semínka Norhern Express

Northern Express

SEMÍNKA SE JIŽ NEPRODÁVAJÍ

Elegantní a rafinovaná. Těmito slovy bychom mohli popsat tuto skvělou odrůdu, která je nejčastější volbou těch pěstitelů, kteří mají v oblibě klasické druhy konopí. Možná tomu tak je i kvůli její vysoké léčebné hodnotě.

Samonakvétací, indica dominantní konopná semínka Northern Express jsou výsledkem dlouholetého křížení dvou různých odrůd Norhern Lightu.

Výsledná odrůda má skvělou chuť, připomínající vanilkový cukr, dorůstá výšky menší než jeden metr a má i velmi slušný výnos.

Je jako přenosná lékárna. Pomáhá uklidnit svalové napětí, zmírňuje záněty, nespavost i křeče a to je jen krátký výčet jejich léčebných vlastností. Možnost mít neustále u sebe svého osobní anesteziologa nebylo nikdy tak snadné.

S tímto konopným zázrakem se po hektickém pracovním dnu jen pohodlně usadíte na gauč a uvidíte všechny pozitivní stránky života.

Northern Express bude připraven ke sklizni za pouhých 7-8 týdnů po vyklíčení a za tuto krátkou dobu dokáže vyprodukovat více než 250 gramů kvalitního konopí na rostlinu.

Rostlina je považována za poměrně nízkou údržbovou, potřebuje jen kvalitní zdroj světla.

Její nádherné palice jsou pokryté velkým množstvím nádherné pryskyřice a mohou se pochlubit vysokým obsahem THC i CBD ( 18% THC a 1,4% CBD).

A teď běž, přidat některé variabilní produkty!

Akce RQS konopi